logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Rond - Point 1

Rond - Point 1

wyprzedaż
Rond - Point 1
komponent: Ćwiczenia + CD (PL)
język: angielski
wydawnictwo: Difusión
autor: Josiane Labascoule Monique Denyer Corinne Royer Filomena Capucho
etykiety: Egzaminy przecena
ISBN / EAN: 9788484432227
Rond - Point 1
Produkt z wyprzedaży
29,90 zł oszczędzasz 14,95 zł (rabat 50%)
cena:14,95 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.

Obok licznych i różnorodnych ćwiczeń zawiera testy wspomagające w przygotowaniu do egzaminu DELF. Zawarte w zeszycie ćwiczeń dodatkowe wskazówki dotyczące strategii uczenia się: porządkowania słownictwa, technik pracy z tekstami.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Rond - Point 1. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity