logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Egzamin ósmoklasisty - język angielski Repetytorium

Egzamin ósmoklasisty - język angielski Repetytorium

Egzamin ósmoklasisty - język angielski Repetytorium
język: angielski
wydawnictwo: Greg
autor: Anna Witkowska Monika Kociołek Paulina Miełgeś-Szostak
egzamin: Egzamin ósmoklasisty
etykiety: Egzaminy Szkoła podstawowa klasy 4-8
ISBN / EAN: 9788375174526
rok wydania: 2019
oprawa: miękka
format: 20.5x29.0cm
stron: 256
Egzamin ósmoklasisty - język angielski Repetytorium
24,95 zł oszczędzasz 1,25 zł (rabat 5%)
cena:23,70 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Przedstawiamy najlepszą książkę dla każdego ósmoklasisty, który chce szybko, sprawnie i skutecznie przygotować się do egzaminu kończącego szkołę podstawową. Książka zawiera wszystkie potrzebne na egzaminie działy tematyczne wraz z bogatym zasobem słownictwa, rozdział obejmujący potrzebne zagadnienia gramatyczne oraz część poświęconą formom pisemnym, z jakimi uczeń może zetknąć się na egzaminie.

Wielkim atutem książki są znajdujące się w każdym rozdziale zadania, których konstrukcja odpowiada dokładnie budowie zadań egzaminacyjnych, oraz przykładowe arkusze egzaminacyjne. Nagrania do zadań można odsłuchać, skanując dołączone kody QR, lub znaleźć na stronie internetowej Wydawnictwa.

Książka posiada niezwykle nowoczesną i dynamiczną, kolorową szatę graficzną, wzbogaconą licznymi grafikami, tabelami, zdjęciami. Dzięki temu najważniejsze treści są od razu widoczne, a nauka jest łatwa i przyjemna.

Polecamy ósmoklasistom!

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Egzamin ósmoklasisty - język angielski Repetytorium. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity