logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Repetytorium gimnazjalisty język niemiecki

Repetytorium gimnazjalisty język niemiecki

Repetytorium gimnazjalisty język niemiecki
język: niemiecki
wydawnictwo: Greg
autor: Katarzyna Fulara-Potoczny
etykiety: Gimnazjum
ISBN / EAN: 9788375173604
rok wydania: 2012
oprawa: miękka
format: 16.5x23.5cm
stron: 240
Repetytorium gimnazjalisty język niemiecki
19,95 zł oszczędzasz 5,98 zł (rabat 30%)
cena:13,97 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Repetytorium gimnazjalisty - język niemiecki to doskonała pozycja dla wszystkich gimnazjalistów przygotowujących się do egzaminu z języka niemieckiego, zarówno na poziomie podstawowym, jak i rozszerzonym. Książka jest w pełni zgodna z nową podstawą programową, a treści z poziomu rozszerzonego wyróżniono w niej za pomocą czytelnego oznaczenia graficznego. Dzięki temu łatwo odróżnić poziom podstawowy od dodatkowych informacji.

Książka prezentuje dokładnie omówione wszystkie wymagane wiadomości leksykalne ? słówka, przykładowe zdania i liczne zadania, sprawdzające zdobytą wiedzę. Część gramatyczna w przystępny sposób wyjaśnia wszystkie wymagane zagadnienia z gramatyki języka niemieckiego i również opatrzona jest licznymi ćwiczeniami. Całość uzupełnia bogaty słowniczek, stanowiący idealną pomoc w nauce. Dzięki temu każdy gimnazjalista przygotowujący się z Repetytorium... Wydawnictwa GREG osiągnie sukces na egzaminie gimnazjalnym!

Serdecznie polecamy!

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Repetytorium gimnazjalisty język niemiecki. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Repetytorium gimnazjalisty język niemiecki: