logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Raven Winter

Raven Winter

Raven Winter
kategoria: Children's Books, Fiction
autor: Susanna Bailey
wydawnictwo: HarperCollins Publishers
ISBN / EAN: 9780008699734
język: angielski
data wydania:
Uwaga,
książka nie została jeszcze wydana.


Planowana data wydania to 3/12/2024
(za 197 dni)
oprawa: miękka
wymiary: 12.9 x 19.8 x 1.9 cm
stron: 304
Raven Winter
cena:56,70 zł
przewidywany czas sprowadzenia z zagranicy:
około 2-4 tygodnie
Możliwość dodania tytułu do koszyka pojawi się około tygodnia przed planowanym terminem wydania.
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

The brand new novel from the critically-acclaimed author of Snow Foal and Otters' Moon.Perfect for fans of Jacqueline Wilson and Gill Lewis.

Susanna Bailey po angielsku, inne książki tego autora…

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Raven Winter. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.