logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo

Psychology Vocabulary in Use

Psychology Vocabulary in Use
język: angielski
wydawnictwo: Poltext
autor: Anna Treger
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9788375616033
rok wydania: 2016
Psychology Vocabulary in Use
39,90 zł oszczędzasz 15%
cena:33,92 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni
PROMOCJA
Edgard promocja 30%
PROMOCJA

Opis produktu/serii

Podręcznik do nauki terminologii psychologicznej w języku angielskim. Podręcznik został napisany z myślą o tych wszystkich, którzy chcą doskonalić swoją znajomość słownictwa, stylistyki i czytania różnych odmian angielskich publikacji psychologicznych (artykułów, monografii i podręczników, ale też pozycji popularnonaukowych).

Podręcznik skierowany zwłaszcza studentów kierunków, na których psychologia jest liczącym się przedmiotem. To nie tylko psychologia jako taka, lecz także pedagogika, socjologia i dyscypliny medyczne.

Uwzględnili także miłośników wiedzy psychologicznej, którzy z czystej ciekawości i pasji chcą pogłębiać swoją wiedzę sięgając do anglojęzycznych źródeł.

Podręcznik został opracowany w taki sposób, aby mógł być wykorzystany zarówno do nauki w grupie pod opieką lektora, jak i dla preferujących samokształcenie.

Książka zawiera trzynaście rozdziałów koncentrujących się na wybranych obszarach psychologii. Oprócz tekstu wprowadzającego, każdy z nich zawiera zestaw ćwiczeń pozwalających na opanowanie i utrwalenie kompetencji językowej w danym obszarze.

Ćwiczenia są zróżnicowane. Jedne z nich testują rozumienie tekstu czytanego (pytania typu prawda/fałsz, quizy), inne to zadania wielokrotnego wyboru, uzupełnianie luk własnymi odpowiedziami, ćwiczenia ze słowotwórstwa, dopasowywanie słów do definicji/opisów i zastępowanie wyrażeń z języka potocznego terminami naukowymi.

Z podręcznika największe korzyści odniosą osoby, które opanowały kursy General English na poziomie średnio zaawansowanym i wyższym.

Anna Treger jest anglistką, wykładowcą w Studium Praktycznej Nauki Języków Obcych APS. Prowadzi m.in. kurs English for Psychology dla studentów Instytutu Psychologii Stosowanej APS. Napisała kilkanaście podręczników do nauki angielskiego.
 
Bronisław Treger jest profesorem na Wydziale Stosowanych Nauk Społecznych APS.
 
Wspólnie wydali English for Psychology, Warszawa 2014, Wydawnictwo Uczelniane APS.
Oboje są pracownikami Akademii Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej, uczelni publicznej w Warszawie.

Klienci byli zainteresowani także...

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Psychology Vocabulary in Use. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Psychology Vocabulary in Use: