logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Przemiana/Wehikuł czasu

Przemiana/Wehikuł czasu

Przemiana/Wehikuł czasu
język: angielski
wydawnictwo: Ze Słownikiem
autor: H.G. Wells Franz Kafka
etykiety: Lektury uproszczone (Readers) Lektura ze słownikiem
ISBN / EAN: 9788365646620
rok wydania: 2017
oprawa: miękka
format: 15.0x21.0cm
stron: 382
Przemiana/Wehikuł czasu
58,00 zł oszczędzasz 8,70 zł (rabat 15%)
cena:49,30 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Pakiet, w którego skład wchodzą:

Przemiana / Metamorphosis - już pierwsze zdanie opowiadania wydanego w 1915 roku, wrzuca czytelnika w świat groteskowy, karykaturalny - i tym ciekawszy, że podany z chłodnym dystansem. Gregor Samsa budzi się pewnego poranka i stwierdza, że zamienił się w olbrzymiego robaka. Poczucie bezsilności i wyobcowania jednostki, brak emocjonalnych więzi międzyludzkich, potrzeba obrony przed tym, co zastajemy i w jakich ramach zostajemy uwięzieni - tym wszystkim jest „Przemiana” i jej ponadczasowość. Lektura dla tych, dla których książka jest odbiciem świata, ale widzianym w pękniętym lustrze.

Wehikuł czasu / The Time Machine z podręcznym słownikiem angielsko-polskim - powieść science fiction, napisana przez H. G. Wells’a, w 1895 roku. Książka przedstawia wizję odległej o tysiące lat przyszłości. Cywilizacja zmierza ku zagładzie, a rasa ludzka uległa degeneracji. Książka opowiada historię młodego naukowca, którego marzeniem jest podróżowanie w czasie. Niestety gdy jego marzenie się spełnia nie trafia wcale do raju, tylko do świata niszczejącego i zmierzającego ku zagładzie.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Przemiana/Wehikuł czasu. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity