logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Profesor Henry 6.0 Rozumienie ze słuchu i Konwersacje

Profesor Henry 6.0 Rozumienie ze słuchu i Konwersacje

Profesor Henry 6.0 Rozumienie ze słuchu i Konwersacje
język: angielski
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Multimedia
ISBN / EAN: 5903792767913
rok wydania: 2014
oprawa: Kartonowa, foliowana
format: 14x19 cm
Profesor Henry 6.0 Rozumienie ze słuchu i Konwersacje
Produkt niedostępny.
Tytuł niedostępny, nakład wyczerpany

Opis produktu/serii

Profesor Henry 6.0 Rozumienie ze słuchu i konwersacje to najnowsza wersja programu cieszącego się uznaniem użytkowników.

Profesor Henry w sposób kompleksowy uczy współczesnego języka angielskiego w oparciu o 1000 różnorodnych ćwiczeń, filmy wideo, obszerne nagrania, interaktywne dialogi (łącznie ponad 100).
Program uczy zarówno rozumienia ze słuchu, jak i pisania oraz mówienia. Kurs adresowany jest do początkujących, średnio zaawansowanych i zaawansowanych - materiał został podzielony na 4 stopnie trudności.

 

W najnowszej wersji 6.0

  • ponad 100 filmów wideo, obszernych nagrań i dialogów
  • 1000 różnorodnych ćwiczeń
  • 9 godzin nagrań native speakerów
  • interaktywne dialogi
  • odkrywanka - atrakcyjna nauka słów i ich definicji
  • 16 native speakerów
  • nowoczesny interfejs
  • słownik - 15 000 haseł
  • Audio CD - 70 minut nagrań


O programie

Współczesne filmy, interesujące tematy, potrzebne słownictwo, żywy językKurs zapoznaje ze współczesnym językiem Brytyjczyków. Praktyczne dialogi i gotowe zwroty przydadzą się w autentycznych sytuacjach, np. w czasie podróży, w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej czy podczas luźnej pogawędki z cudzoziemcem. Scenki z działu Praca i Business English uczą specjalistycznych słów i wyrażeń.

Bogactwo materiału i różnorodne ćwiczenia skutecznie uczą języka angielskiego Obszerne scenki z udziałem 16 native speakerów o zróżnicowanym akcencie wzbogacają słownictwo i utrwalają dobre wzorce językowe. Dzięki 1000 różnorodnych ćwiczeń nauka jest urozmaicona, a przy tym skuteczna i przyjemna. Nowy typ ćwiczenia - odkrywanka - zapoznaje ze znaczeniem zasługujących na szczególna uwagę słów. Wszystkie filmy i obszerne nagrania posiadają pomocną, zwłaszcza dla początkujących, transkrypcję.

Nauka prawidłowej wymowy - nagrywanie przez mikrofon i interaktywne dialogi Dzięki nagrywaniu przez mikrofon nabierzesz dobrego akcentu - usłyszysz różnice między Twoją wymową a wzorcem. Specjalnie opracowana konstrukcja dialogów daje możliwość aktywnego uczestniczenia w rozmowie, co skutecznie przełamuje opór przed mówieniem po angielsku.

Program przygotowuje do matury, FCE i CAE
Program idealnie przygotowuje do rozszerzonej matury oraz egzaminów FCE i CAE, w szczególności do części Listening Comprehension oraz Speaking. Symulacja ustnej części FCE pokazuje, czego można spodziewać się na prawdziwym egzaminie. Urozmaicone ćwiczenia uczą wszystkich niezbędnych umiejętności - rozumienia długich tekstów, formułowania wypowiedzi i tłumaczenia. Z Profesorem poszerzysz słownictwo oraz opanujesz trudną sztukę rozumienia języka mówionego.

Indywidualne konta Użytkownika, czytelne statystyki i system powtórek Program idealnie nadaje się dla całej rodziny. Dzięki indywidualnym kontom Użytkownika każdy może uczyć się w dogodnym dla siebie tempie. Profesor analizuje wyniki, przedstawia je w formie czytelnych statystyk, a także wyznacza termin powtórki materiału.

Tłumaczenia dialogów i zdań, wygodny słownik angielsko-polski - 15 000 haseł Program zawiera tłumaczenia wszystkich zdań i dialogów, co ułatwia rozwiązywanie nawet najbardziej zaawansowanych ćwiczeń i aktywnie wzbogaca słownictwo. Obszerny i łatwy w obsłudze słownik umożliwia szybkie odnalezienie znaczenia nieznanych wyrazów.

Dodatkowa płyta - Audio CD i drukowanie transkrypcji nagrań Dołączona do programu płyta z wybranymi nagraniami oraz funkcja drukowania transkrypcji scenek i filmów pozwalają na naukę w każdej chwili, w podróży, w drodze do pracy czy szkoły.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Profesor Henry 6.0 Rozumienie ze słuchu i Konwersacje. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.