logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
PRIMA A1 Podręcznik kl.1

PRIMA A1 Podręcznik kl.1

wyprzedaż
PRIMA A1 Podręcznik kl.1
komponent: Podręcznik kl.1
język: niemiecki
wydawnictwo: BC edu
etykiety: Podręczniki przecena
ISBN / EAN: 9788361059431
PRIMA A1 Podręcznik kl.1
Produkt z wyprzedaży
38,00 zł oszczędzasz 19,00 zł (rabat 50%)
cena:19,00 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.

Kurs Prima skierowany jest do uczniów gimnazjum, rozpoczynających naukę języka niemieckiego od podstaw. Składa się 3 części, każda z nich przeznaczona jest do zrealizowania w ciągu jednego roku nauki w gimnazjum. Kurs odpowiada podstawie programowej (2-3 godziny zajęć lekcyjnych tygodniowo).

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o PRIMA A1 Podręcznik kl.1. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity