logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Planet 1 Arbeitsbuch

Planet 1 Arbeitsbuch

wyprzedaż
Planet 1 Arbeitsbuch
komponent: Arbeitsbuch
język: niemiecki
wydawnictwo: Hueber
autor: Gabriele Kopp Danuta Koper Siegfried Büttner Urszula Krajewska
etykiety: Gimnazjum Gimnazjum - klasa 1 przecena Podręczniki szkolne
ISBN / EAN: 9788388972669
Planet 1 Arbeitsbuch
Produkt z wyprzedaży
57,50 zł oszczędzasz 28,75 zł (rabat 50%)
cena:28,75 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Podręcznik specjalnie przygotowany dla klas gimnazjalnych, które uczą się języka niemieckiego w wymiarze 2 godzin tygodniowo. Kurs składa się z czterech części: Planet 1, Planet 2, Planet 3 i Planet Plus.

Każda część składa się z ośmiu krótkich lekcji podzielonych na dwa kręgi tematyczne oraz z modułu dodatkowego, poświęconego tematyce świątecznej (np. Advent und Weihnachten czy Ostern). Polecenia do ćwiczeń w podręczniku oraz strategie i techniki uczenia się podano w języku polskim.
Na końcu podręcznika znajduje się alfabetycznie ułożony słowniczek niemiecko-polski. Zeszyt ćwiczeń zawiera liczne zadania z odniesieniami do materiału w podręczniku, ćwiczenia powtórzeniowe, karty samooceny, niemiecko-polskie słowniczki do każdej lekcji i testy. Propozycje technik uczenia się i komentarze gramatyczne oraz polecenia do ćwiczeń podano w języku polskim.
Poradnik dla nauczyciela do polskiej edycji kursu Planet przygotowano w języku polskim. Dodatkowe materiały pomocnicze dla nauczyciela – plany wynikowe, programy ścieżek edukacyjnych oraz stacje zadaniowe – dostępne są na płytach CD (rozdawanych w czasie prezentacji podręcznika).

Uczniom pracującym z podręcznikiem Planet polecamy także Planet Grammatik.

Dopuszczony przez MEN do użytku szkolnego na poziomie gimnazjum (numer dopuszczenia: tom I - 86/05, tom II - 72/05).