logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Planer do nauki angielskiego

Planer do nauki angielskiego

Planer do nauki angielskiego
język: angielski
wydawnictwo: Preston Publishing
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9788364211409
oprawa: Twarda
stron: 178
wymiary: 17.5x24.0cm
rok wydania: 2018
Planer do nauki angielskiego
37,90 zł oszczędzasz 5,68 zł (rabat 15%)
cena:32,22 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Chcesz zabrać się do systematycznej nauki języka angielskiego? Ten planer sprawi, że będzie to dla Ciebie bułka z masłem! Dzięki „Planerowi do nauki angielskiego” stworzysz osobisty, dopasowany do swoich potrzeb organizer do nauki. Specjalny układ rozdziałów i stron pozwoli Ci samodzielnie opracować plan powtarzania materiału, a wszystkie zagadnienia podzielić według najbardziej odpowiadających Ci kryteriów.

„Planer do nauki angielskiego“ to doskonałe rozwiązanie zarówno dla tych bardziej roztrzepanych, jak i i tych z natury uporządkowanych: tym pierwszym pomoże opanować ciągły chaos, tym drugim – stworzy przestrzeń do zorganizowania sobie nauki właśnie tak, jak lubią.

W zeszycie znajdziesz m.in. miejsce do planowania nauki, przestrzeń do zapisywania nowych wyrażeń i słówek, a także specjalne strony, które można wykorzystać do stworzenia własnych fiszek, z których będziesz mógł się uczyć w każdym miejscu i czasie – wystarczy, że schowasz je do specjalnej koperty, którą umieściliśmy na końcu książki.

Samodzielne planowanie nauki jeszcze nigdy nie było tak proste!

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Planer do nauki angielskiego. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.