logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Pismo japońskie. Kanji dla każdego.

Pismo japońskie. Kanji dla każdego.

Pismo japońskie. Kanji dla każdego.
język: japoński
wydawnictwo: Assimil
autor: Garnier Catherine Toshiko Mori
etykiety: Writing
ISBN / EAN: 9788389876850
Pismo japońskie. Kanji dla każdego.
cena:32,90 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Pismo japońskie. Kanji dla każdego to książka, która powstała z myślą o osobach, które chcą rozpocząć przygodę z nauką pisma japońskiego.
Pismo japońskie. Kanji dla każdego stanowi doskonałe uzupełnienie dwutomowego kursu Język japoński łatwo i przyjemnie Wydawnictwa Nowela. Zawiera szczegółowe omówienie 926 kanji, występujących w tymże kursie. Jednak publikacja została tak opracowana, by mogły z niej korzystać również osoby, które chcą się nauczyć przede wszystkim pisania kanji.
Celem książki jest pokazanie, jak uczyć się kanji zawartych w tym tomie oraz jak samodzielnie kontynuować naukę zupełnie nowych znaków. Dlatego publikacja zawiera informacje, które przydadzą się przy czytaniu nowych kanji i nieznanych tekstów japońskich.
W książce znalazły się: krótka historia pisma japońskiego, zasady pisania oraz wskazówki dotyczące uczenia się znaków, różne czytania znaków, klucze pozwalające na klasyfikację znaków, a także teksty z obu tomów kursu Język japoński łatwo i przyjemnie.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Pismo japońskie. Kanji dla każdego.. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.