logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
logo
Perski nie gryzie Książka+CD

Perski nie gryzie Książka+CD

Perski nie gryzie Książka+CD
komponent: Książka+CD
język: perski
wydawnictwo: Edgard
autor: Katarzyna Javaheri-Szpak
etykiety: Słownictwo Samouczki
ISBN / EAN: 9788377887974
rok wydania: 2017
Perski nie gryzie Książka+CD
34,90 zł oszczędzasz 5,23 zł (rabat 15%)
cena:29,67 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Unikalny kurs do samodzielnej, aktywnej nauki języka perskiego przeznaczony jest dla osób początkujących, które chcą szybko i skutecznie opanować podstawy języka na poziomie komunikatywnym.

Wyjątkowa metoda nauki opiera się na rozwiązywaniu licznych ćwiczeń trenujących wszystkie kompetencje językowe: czytanie, mówienie, słuchanie i pisanie. Dzięki niej poznasz niezbędne słownictwo podzielone na 40 interesujących kategorii, podstawy gramatyki i gotowe zwroty konwersacyjne.

W 13 rozdziałach tematycznych znajdziesz ciekawe teksty, przystępnie wyjaśnioną gramatykę, krótkie dialogi lub teksty z polskim tłumaczeniem, porcję słówek, liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także ciekawostki o Iranie. Na końcu każdego rozdziału umieszczono specjalną sekcję Sprawdź się z zadaniami podsumowującymi. W każdej chwili masz dostęp do umieszczonych na marginesach tłumaczeń ważnych lub trudnych słów i wyrażeń.

Dołączona gratis płyta CD Audio z ponad 70 minutami nagrań profesjonalnych lektorów pomaga w nauce poprawnej wymowy i skutecznym zapamiętywaniu niezbędnych słów i zwrotów.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Perski nie gryzie Książka+CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.

Newsletter księgarni Bookcity