logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Pakiet: Niemiecki na każdy wyjazd. Rozmówki + 100 fiszek Książka + fiszki

Pakiet: Niemiecki na każdy wyjazd. Rozmówki + 100 fiszek Książka + fiszki

Pakiet: Niemiecki na każdy wyjazd. Rozmówki + 100 fiszek Książka + fiszki
komponent: Książka + fiszki
język: niemiecki
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Samouczki Rozmówki Fiszki Niemieckie Rozmówki ze słowniczkiem Fiszki
ISBN / EAN: 9788366237766
Pakiet: Niemiecki na każdy wyjazd. Rozmówki + 100 fiszek Książka + fiszki
25,90 zł oszczędzasz 3,88 zł (rabat 15%)
cena:22,02 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Niezbędnik każdego, kto wybiera się do Niemiec lub krajów niemieckojęzycznych w podróż służbową czy turystyczną albo planuje dłuższy wyjazd na praktyki, staż lub studia.

Znajdziesz tu niezbędne zwroty i wyrażenia, dzięki którym będziesz mógł porozumieć się z niemieckojęzycznymi rozmówcami: zapytać o drogę, zrobić zakupy, poprosić o radę. Dzięki temu poradzisz sobie w różnych sytuacjach - w muzeum, na spacerze po mieście, ale i w urzędzie czy u lekarza.

W Rozmówkach na każdy wyjazd znajdziesz też ciekawostki o krajach niemieckojęzycznych oraz wskazówki dotyczące kultury i zwyczajów. Część poświęcona podstawom gramatyki oraz fonetyki języka niemieckiego ułatwi porozumiewanie się i zrozumienie odpowiedzi udzielanych w tym języku. Dodatkowym ułatwieniem będzie także dwujęzyczny słownik oraz uproszczony zapis wymowy wszystkich prezentowanych zwrotów.

Z Rozmówkami na każdy wyjazd:

- poznasz przydatne zwroty i wyrażenia porozumiesz się w lokalnym języku z mieszkańcami,

- zrozumiesz szyldy, napisy i komunikaty opanujesz podstawy wymowy,

- dowiesz się więcej o Niemczech i ich mieszkańcach.

Niemiecki. 100 Fiszek. Zwroty konwersacyjne to zestaw dla osób, które znają podstawy języka niemieckiego. Pakiet fiszek pomoże uzupełnić słownictwo i poznać nowe wyrażenia przydatne w konwersacjach. Każde słowo zostało przedstawione w kontekście, co ułatwi zrozumienie i zapamiętanie jego znaczenia. Pobierz nagrania wszystkich słówek i ćwicz poprawną wymowę powtarzając za lektorem!

Sprawdź przygotowane metody do szybkich powtórek: możesz korzystać z kolorowych przegródek w opakowaniu oraz generować listę wybranych słówek do odsłuchu. Do torebki, plecaka, czy kieszeni, podręczny zestaw fiszek możesz zabrać ze sobą wszędzie!

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Pakiet: Niemiecki na każdy wyjazd. Rozmówki + 100 fiszek. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Pakiet: Niemiecki na każdy wyjazd. Rozmówki + 100 fiszek: