logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Pakiet: Angielski na każdy wyjazd. Rozmówki + 100 fiszek Książka + fiszki

Pakiet: Angielski na każdy wyjazd. Rozmówki + 100 fiszek Książka + fiszki

Pakiet: Angielski na każdy wyjazd. Rozmówki + 100 fiszek Książka + fiszki
komponent: Książka + fiszki
język: angielski
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Samouczki Rozmówki Fiszki Rozmówki ze słowniczkiem Fiszki język angielski
ISBN / EAN: 9788366237759
Pakiet: Angielski na każdy wyjazd. Rozmówki + 100 fiszek Książka + fiszki
25,90 zł oszczędzasz 3,88 zł (rabat 15%)
cena:22,02 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Wyjątkowe wsparcie w podróżach służbowych i turystycznych, a także wyjazdach na staże, praktyki, wolontariat lub studia do krajów anglojęzycznych.

Znajdziesz tu przydatne zwroty i wyrażenia, które pomogą ci w różnych sytuacjach, jakie mogą cię spotkać w podróży: gdy zgubisz drogę, będziesz negocjować cenę zakupu ze sprzedawcą albo zachorujesz. Dowiesz się, jak zapytać o godziny otwarcia, jak zamówić posiłek, złożyć skargę czy wynająć samochód.

Z pewnością przyda ci się także niezbędnik kulturowy, czyli praktyczne porady i ciekawostki na temat Wielkiej Brytanii i innych krajów anglojęzycznych. W części teoretycznej zawarto podstawowe reguły gramatyczne oraz wskazówki fonetyczne. Na końcu umieszczono także dwujęzyczny słowniczek.

Z Rozmówkami na każdy wyjazd:

- poznasz przydatne zwroty i wyrażenia porozumiesz się w lokalnym języku z Brytyjczykami i Amerykanami,

- zrozumiesz szyldy, napisy i komunikaty opanujesz podstawy wymowy dowiesz się więcej o Wielkiej Brytanii i jej mieszkańcach.

Angielski. 100 fiszek. W podróży to wygodny zestaw 100 słówek i wyrażeń najbardziej przydatnych w podróży. Dzięki fiszkom bez problemu zrobisz zakupy, zamówisz obiad w restauracji czy zapytasz o drogę. Przykładowe zdania dołączone do każdego słówka mogą stanowić również praktyczne rozmówki, zawsze przydatne w podróży. Doskonałym uzupełnieniem nauki są nagrania mp3 do nauki wymowy oraz program komputerowy z ćwiczeniami utrwalającymi materiał. Zestaw jest przeznaczony dla początkujących i średnio zaawansowanych.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Pakiet: Angielski na każdy wyjazd. Rozmówki + 100 fiszek Książka + fiszki. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity