logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Otters' Moon

Otters' Moon

Otters' Moon
kategoria: German Schoolbooks
autor: Susanna Bailey
wydawnictwo: HarperCollins Publishers
ISBN / EAN: 9780008699727
język: angielski
data wydania:
Uwaga,
książka nie została jeszcze wydana.


Planowana data wydania to 3/12/2024
(za 188 dni)
oprawa: miękka
wymiary: 12.9 x 19.8 x 1.8 cm
stron: 272
Otters' Moon
cena:56,70 zł
przewidywany czas sprowadzenia z zagranicy:
około 2-4 tygodnie
Możliwość dodania tytułu do koszyka pojawi się około tygodnia przed planowanym terminem wydania.
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

The brand new novel from the critically-acclaimed author of Snow Foal.A beautiful and heart-wrenching middle grade debut for kids aged 9 to 12, set in the beautiful wilds of a remote Scottish island. Perfect for fans of Jacqueline Wilson, Sarah Lean, Tarka the Otter and Gill Lewis.

Susanna Bailey po angielsku, inne książki tego autora…

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Otters' Moon. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.