logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Ostanowka Rossija nr 35 lipiec-wrzesień 2020

Ostanowka Rossija nr 35 lipiec-wrzesień 2020

Ostanowka Rossija nr 35 lipiec-wrzesień 2020
język: rosyjski
wydawnictwo: Colorful Media
etykiety: Słownictwo Czasopisma kwartalnik
ISBN / EAN: 9772083910026
Ostanowka Rossija nr 35 lipiec-wrzesień 2020
cena:14,90 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Magazyn dla uczących się języka rosyjskiego. Kwartalnik (4 egz. w roku)

Numer lipiec/wrzesień 2020

в этом выпуске:

- 4 недорогих и оригинальных  способа украсить интерьер

- Языковое выгорание

- Постмодернистская мистика – «Монах и бес»

- Прошедшее время

- Чай или кофе?

- Играющий первую… Скрипка?

- Как выучить все спряжения за 30 дней?

- 5 спортивных дисциплин, которые лучше всего «сжигают» калории

- Путевка после пандемии 

- Одежда и обувь

Kody QR.

Skanując kod QR szybko, wygodnie i bez podawania hasła pobierzesz plik MP3 na swój telefon komórkowy!
Aby pobrać pliki MP3, wystarczy na telefonie z aparatem zainstalować aplikację, która umożliwia odszyfrowanie kodu. Odpowiedni program można za darmo pobrać z naszej strony. Szczegóły wewnątrz magazynu.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Ostanowka Rossija nr 35 lipiec-wrzesień 2020. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

studentka663
 ·  | 2020-07-19 20:30:14
Bardzo lubię język rosyjski, w związku z czym cały czas chcę doskonalić jego znajomość, aby móc lepiej posługiwać się tym językiem. Do tego celu szukam cały czas książek, które pomogą mi przyswajać niezbędną w tym zakresie wiedzę. Przeglądając strony internetowe księgarni i różnych portali aukcyjnych, natrafiłam na egzemplarz czasopisma pt. ,,Ostanowka Rossija". Okładka bardzo przejrzysta, bardzo jasno daje czytelnikowi do zrozumienia, co zawarte jest w czasopiśmie. Myślę, że nawet osoba zaczynająca stawiać swoje pierwsze kroki z tym językiem, nie będzie miała problemów z układem zamieszczonych informacji. Artykuły i starannie opracowane słownictwo zasługuje na bardzo duży plus. Kolejną zaletą zasługującą na wyróżnienie jest możliwość odsłuchania artykułów w formacie MP3. Dzięki temu słuchacz nie tylko będzie wiedział, jak właściwie pisze się dane słowo, ale też jak należy poprawnie wymawiać i akcentować. Jeżeli kogoś interesuje kultura innych państw, to dzięki temu czasopismu można poznać namiastkę zwyczajów i obyczajów Rosji. Podsumowując, bardzo polecam ,,Ostanowka Rossija", jeżeli komuś zależy na prawidłowym posługiwaniu się językiem rosyjskim oraz poznaniu pięknego kraju, jakim jest Rosja.

Newsletter księgarni Bookcity