logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Ostanowka Rossija nr 42 kwiecień-czerwiec 2022

Ostanowka Rossija

nr 42 kwiecień-czerwiec 2022

Ostanowka Rossija nr 42 kwiecień-czerwiec 2022
komponent: nr 42 kwiecień-czerwiec 2022
język: rosyjski
wydawnictwo: Colorful Media
etykiety: Słownictwo kwartalnik Czasopisma
ISBN / EAN: 9772083910217
Ostanowka Rossija nr 42 kwiecień-czerwiec 2022
Produkt niedostępny.
brak informacji o dostępności
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Magazyn dla uczących się języka rosyjskiego. Informacje o krajach i regionach rosyjskojęzycznych, ich mieszkańcach i kulturze, ciekawostki i aktualności, a wszystko to w języku rosyjskim wraz z opracowanym słownictwem.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Ostanowka Rossija nr 42 kwiecień-czerwiec 2022. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.

studentka663
 ·  | 2020-07-19 20:30:14
Bardzo lubię język rosyjski, w związku z czym cały czas chcę doskonalić jego znajomość, aby móc lepiej posługiwać się tym językiem. Do tego celu szukam cały czas książek, które pomogą mi przyswajać niezbędną w tym zakresie wiedzę. Przeglądając strony internetowe księgarni i różnych portali aukcyjnych, natrafiłam na egzemplarz czasopisma pt. ,,Ostanowka Rossija". Okładka bardzo przejrzysta, bardzo jasno daje czytelnikowi do zrozumienia, co zawarte jest w czasopiśmie. Myślę, że nawet osoba zaczynająca stawiać swoje pierwsze kroki z tym językiem, nie będzie miała problemów z układem zamieszczonych informacji. Artykuły i starannie opracowane słownictwo zasługuje na bardzo duży plus. Kolejną zaletą zasługującą na wyróżnienie jest możliwość odsłuchania artykułów w formacie MP3. Dzięki temu słuchacz nie tylko będzie wiedział, jak właściwie pisze się dane słowo, ale też jak należy poprawnie wymawiać i akcentować. Jeżeli kogoś interesuje kultura innych państw, to dzięki temu czasopismu można poznać namiastkę zwyczajów i obyczajów Rosji. Podsumowując, bardzo polecam ,,Ostanowka Rossija", jeżeli komuś zależy na prawidłowym posługiwaniu się językiem rosyjskim oraz poznaniu pięknego kraju, jakim jest Rosja.
opinia o Ostanowka Rossija nr 35 lipiec-wrzesień 2020