logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Ortografia języka hiszpańskiego z ćwiczeniami

Ortografia języka hiszpańskiego z ćwiczeniami

Ortografia języka hiszpańskiego z ćwiczeniami
język: hiszpański
wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
autor: Maciej Jaskot
etykiety: Gramatyka
ISBN / EAN: 9788301160258
rok wydania: 2009
stron: 176
oprawa: miękka
Ortografia języka hiszpańskiego z ćwiczeniami
Produkt niedostępny.
Tytuł niedostępny, nakład wyczerpany
PROMOCJA
Macmillan Readers z rabatem 30%
PROMOCJA

Opis produktu/serii

Podręcznik ortografii hiszpańskiej z ćwiczeniami przeznaczony jest dla szerokiego odbiorcy. Zakres materiału obejmuje wszystkie zagadnienia ortograficzne przewidziane w programach nauczania w szkołach i na lektoratach. Poszczególne zagadnienia zostały omówione szczegółowo i zilustrowane wieloma przykładami. Podręcznik zawiera ćwiczenia wdrażające, automatyzujące, utrwalające i testujące (kontrolne), wszystkie opatrzone rozwiązaniami zawartymi w Kluczu, co pozwoli uczącym się przećwiczyć i przyswoić prezentowany materiał. Podręcznik został opracowany konfrontatywnie, szczególną uwagę autor zwraca na różnice i pozorne podobieństwa między językiem hiszpańskim a polskim, co pozwala wyeliminować najczęstsze błędy popełniane przez Polaków.

 

Podręcznik jest przeznaczony dla szerokiego odbiorcy. Mogą z niego korzystać zarówno słuchacze kursów języka hiszpańskiego, jak i osoby uczące się samodzielnie lub chcące przypomnieć sobie gramatykę hiszpańską. Bardzo dobry do powtórek przed egzaminami, kolokwiami i pracami klasowymi.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Ortografia języka hiszpańskiego z ćwiczeniami. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Ortografia języka hiszpańskiego z ćwiczeniami: