logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Optimal A1 Intensivtrainer

Optimal A1 Intensivtrainer

wyprzedaż
Optimal A1 Intensivtrainer
komponent: Intensivtrainer
język: niemiecki
wydawnictwo: Langenscheidt
autor: M. Müller H. Schmitz L. Wertenschlag Th. Scherling R. Schmidt P. Rusch współpraca: Ch. Lemcke
etykiety: Podręczniki przecena
ISBN / EAN: 9783468470202
Optimal A1 Intensivtrainer
Produkt z wyprzedaży
24,90 zł oszczędzasz 12,45 zł (rabat 50%)
cena:12,45 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Zeszyt zawiera: dodatkowe ćwiczenia do każdego rozdziału podręcznika i ćwiczeń, umożliwiające utrwalenie wprowadzonego materiału. najważniejsze wyrazy i zwroty znajdują się na koniec każdego rozdziału. w ostatnim rozdziale znajduje się test końcowy obejmujący materiał z całego zeszytu Intensivtrainer.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Optimal A1 Intensivtrainer. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity