logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Od A do JA 3 (B1/B2) Książka+CD

Od A do JA 3 (B1/B2) Książka+CD

Od A do JA 3 (B1/B2) Książka+CD
komponent: Książka+CD
język: rosyjski
wydawnictwo: Rosjanka
etykiety: Samouczki
ISBN / EAN: 9788364220005
Od A do JA 3 (B1/B2) Książka+CD
cena:81,00 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 2-3 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Podręcznik “От а до я” dedykowany jest osobom dorosłym, które znajomość języka rosyjskiego chcą wykorzystywać w sytuacjach kontaktów prywatnych i zawodowych.

Podręcznik został opracowany w taki sposób, by można było nauczyć się języka rosyjskiego szybko i skutecznie, ale też wygodnie i komfortowo - stąd pomysł na połączenie podręcznika, zeszytu ćwiczeń i notatnika.
Podręcznik składa się z 7 rozdziałów tematycznych oraz rozdziału powtórzeniowego z całego kursu. Każdy rozdział zawiera krótkie teksty, dialogi i ćwiczenia służące opanowaniu zwrotów niezbędnych w danych sytuacjach życia codziennego.
Większość ćwiczeń opracowano tak, by można je wykorzystać do aktywnej nauki (gry, konkursy, dyskusje, rozmowy w parach, praca w grupach). Dzięki lekcjom powtórkowym oraz bankom słownictwa opanowujesz język szybko i skutecznie. Sprawdzonym i skutecznym rozwiązaniem jest wprowadzenie rozdziału powtórzeniowego z całego kursu.

“От а до я" to 120 godzin aktywnej nauki / płyta CD gratis / banki słownictwa / aktualny żywy język / niezbędnik gramatyczny / lekcje powtórzeniowe

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Od A do JA Kurs Języka Rosyjskiego. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Od A do JA 1 (A1):

Od A do JA 2 (A2/B1):

Od A do JA 3 (B1/B2):