logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Objectif Express 1 Zeszyt ćwiczeń

Objectif Express 1 Zeszyt ćwiczeń

wyprzedaż
Objectif Express 1 Zeszyt ćwiczeń
komponent: Zeszyt ćwiczeń
język: francuski
wydawnictwo: Hachette
autor: A-L. Dubois B. Tauzin
seria: Objectif Express
poziom: Objectif Express 1
etykiety: Podręczniki Młodzież i dorośli przecena
ISBN / EAN: 9782011554451
Objectif Express 1 Zeszyt ćwiczeń
Produkt z wyprzedaży
41,90 zł oszczędzasz 20,95 zł (rabat 50%)
cena:20,95 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.

Objectif Express to podręcznik dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z językiem francuskim. Szybko, łatwo i przyjemnie uczy praktycznej znajomości języka. Pokazuje jak się nim posługiwać na co dzień, w pracy, przez telefon, w restauracji, na dworcu i lotnisku, w sklepie, hotelu czy banku. Zawiera materiał dydaktyczny prezentujący zagadneinia przydatne w życiu zawodowym (korespondencja służbowa, słownictwo biznesowe, rozmowa kwalifikacyjna itp.).


Podręcznik realizuje 120-godzinny program nauczania, który pozwala na opanowanie języka w stopniu komunikatywnym.


Prosta budowa ułatwia korzystanie z podręcznika. Każdy rozdział zawiera: cztery lekcje, dwie strony podsumowania gramatycznego oraz test sprawdzający zdobyte umiejetności.
Zeszyt ćwiczeń pozwala na sprawdzienie i utrwalenie treści nauczanych w podręczniku. Zawiera ćwiczenia z komunikacji, rozumienia tekstu pisanego, gramatyki, leksyki oraz ortografii. Co dwa rozdziały uczeń może sprawdzić swoje umiejętności w testach typu DELF.


Zeszyt ćwiczeń zawiera klucz odpowiedzi, alfabet fonetyczny oraz słowniczek.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Objectif Express 1 Zeszyt ćwiczeń. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity