logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Nowoczesna korespondencja biznesowa po rosyjsku

Nowoczesna korespondencja biznesowa po rosyjsku

Nowoczesna korespondencja biznesowa po rosyjsku
język: rosyjski
wydawnictwo: Poltext
autor: Anna Strmiska-Mietlińska
etykiety: C1 B2 Writing
ISBN / EAN: 9788375619744
rok wydania: 2019
oprawa: miękka
format: 14.5x20.5cm
stron: 196
edycja: wydanie I
Nowoczesna korespondencja biznesowa po rosyjsku
cena:42,00 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Język rosyjski
Poziom B2–C1
Polsko-rosyjska wymiana handlowa rozwija się w dużym stopniu niezależnie od sytuacji politycznej. W efekcie wiele polskich firm „robi biznes” po rosyjsku. Książka, napisana przez jedną z najbardziej kompetentnych osób w Polsce w dziedzinie komunikacji biznesowej po rosyjsku, stanowi nowoczesny i wszechstronny poradnik do natychmiastowego wykorzystania.
Czytelnik znajdzie w niej przykłady formułowania poprawnych listów biznesowych, e-maili, składania zamówień, rezerwacji czy reklamacji, rozliczania faktur oraz wielu innych aktywności biznesowych.
Książka obejmuje szeroki zakres tematów: bankowość, księgowość, zarządzanie, handel międzynarodowy, PR, reklamę i marketing. Oczywiście w książce omawiana jest także komunikacja za pomocą SMS-ów, komunikatorów oraz portali społecznościowych. Słownictwo i zwroty pochodzą ze współcześnie używanego w biznesie języka rosyjskiego.
Dzięki tej książce nabierzesz pewności w komunikacji biznesowej po rosyjsku, a kontrahenci będą cię postrzegać jako profesjonalnego partnera.
***
Dr Anna Strmiska-Mietlińska – długoletni kierownik Zespołu Języka Rosyjskiego w Centrum Nauki Języka Obcego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz tłumaczka i starszy wykładowca języka rosyjskiego; autorka skryptów i podręczników z zakresu ekonomii, zarządzania oraz szeroko pojętej tematyki handlowej.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Nowoczesna korespondencja biznesowa po rosyjsku. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Nowoczesna korespondencja biznesowa po rosyjsku: