logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Norweski Krok po kroku

Norweski Krok po kroku

Norweski Krok po kroku
język: norweski
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Samouczki
ISBN / EAN: 9788361828747
oprawa: Twarda
stron: 252
rok wydania: 2010
format: 13x19 cm
Norweski Krok po kroku
Produkt niedostępny.
Tytuł niedostępny, nakład wyczerpany
PROMOCJA
Macmillan Readers z rabatem 30%
PROMOCJA

Opis produktu/serii

Norweski Krok po kroku

* 6 godzin wysokiej jakości nagrań - tylko rodowici Norwedzy,
* współczesne dialogi i wyrażenia z tłumaczeniami,
* 3000 niezbędnych słów i zwrotów,
* przystępnie objaśniona gramatyka,
* ćwiczenia z odpowiedziami,
* różnorodne ciekawostki,

Norweski Krok po kroku kurs do kompleksowej nauki języka norweskiego od poziomu początkującego do średnio zaawansowanego (A1-B1). Polecany jest osobom zaczynającym naukę oraz wszystkim, którzy chcą doskonalić językowe umiejętności, poszerzyć zasób słownictwa oraz poprawić wymowę.

W skład kursu wchodzą: dwie książki, pięć płyt audio z nagraniami praz płytę z nagraniami w formacie mp3.

Kurs uczy 3000 słów i zwrotów niezbędnych na co dzień, przystępnie objaśnia i utrwala najważniejsze zasady gramatyczne oraz uczy prowadzenia swobodnych rozmów z obcokrajowcami i rozumienia ze słuchu. Różnorodne ciekawostki urozmaicają naukę i zapoznają z obyczajami oraz kulturą Norwegii.

Książki (łącznie 252 str.) zawierają zestawy słówek, ciekawe dialogi, interesujące ćwiczenia utrwalające, 30 lekcji tematycznych, dodatkowe sekcje dla ambitnych, pełny zapis nagrań wraz z tłumaczeniami na język polski, ciekawostki, np. kulinarne zwyczaje Norwegów, pierwsi ludzie Północy, rodzina królewska. Część gramatyczna przystępnie wyjaśnia najważniejsze zagadnienia, m.in. czasy gramatyczne, czasowniki nieregularne, zasady wymowy i akcentowania.

Wysokiej jakości nagrania (ponad 6 godzin) na pięciu płytach audio pozwalają osłuchać się z językiem, poznać jego melodię oraz prawidłową wymowę. Słówka, zwroty oraz dialogi zostały udźwiękowione przez profesjonalnych lektorów. Specjalnie przygotowana szósta płyta zawiera wszystkie nagrania w formacie mp3.

Norweski Krok po kroku to unikalna i bardzo skuteczna forma poznawania języka - łączy naukę z podręcznikiem ze słuchaniem nagrań na płytach audio lub mp3. Pakiet polecamy do samodzielnej nauki w podróży, w domu, w samochodzie.

Komentarze i opinie użytkowników

Paulina
 ·  ponad pięć lat temu
To było pierwsze spotkanie z językiem norweskim. Zależało mi na szybkiej, przyjemnej a przede wszystkim skutecznej nauce. W Norwegii obowiązują co prawda 2 odmiany języka: bokmål oraz nynorsk. Kurs uczy posługiwania się tym pierwszym, ponieważ posługuje się nim ponad 80% populacji.
Kurs składa się z 2 książek – kursu podstawowego oraz kursu, który rozwija nabyte wcześniej umiejętności zawilszymi zwrotami i trudniejszymi słówkami. Do kursu dołączonych jest aż 5 płyt CD z ponad 6 godzinnymi nagraniami oraz jedna płyta z nagraniami mp3, dzięki którym naukę możemy zabierać ze sobą wszędzie.
Całość przejrzysta, czytelna i przemyślana. Miło jest się uczyć języka z książki, którą przygotowali profesjonaliści. Nauka nowych słówek, wymowy i zasady gramatyki przychodziła mi z łatwością. Polecam wszystkim, którzy pokochali ten język i chcą poznać jego tajniki. Z niecierpliwością czekam na rozszerzenie oferty z języka norweskiego i innych krajów skandynawskich.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Norweski Krok po kroku. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Norweski Krok po kroku: