logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Night Train To Lisbon

Night Train To Lisbon

Night Train To Lisbon
kategoria: Fiction, Novels
autor: Pascal Mercier
współautorzy: Barbara Harshav
wydawnictwo: Atlantic Books
ISBN / EAN: 9781843547587
język: angielski
data wydania: 1/11/2007
oprawa: miękka
wymiary: 11 x 17.6 x 3 cm
stron: 436
Night Train To Lisbon
Produkt niedostępny.
najniższa cena z 30 dni: 51,30 zł

Opis produktu/serii

A huge international bestseller, with over 2 million copies sold worldwide, this is a compelling novel about one man's escape from a humdrum life in search of passion, spontaneity and a mysterious Portuguese writer. For fans of "The Shadow Of The Wind", "The Reader" and "The House Of Spirits". Rights have been sold in 17 countries.

Pascal Mercier po angielsku, inne książki tego autora…

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Night Train To Lisbon. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.