logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Nieszczęście w szczęściu

Nieszczęście w szczęściu

Olga Rudnicka

Nieszczęście w szczęściu
autor: Olga Rudnicka
wydawnictwo: Prószyński Media
ISBN / EAN: 9788382951226
Rok wydania: 2022
Stron: 312
Oprawa: Miękka
Nieszczęście w szczęściu
Produkt niedostępny.
najniższa cena z 30 dni: 30,66 zł

Opis produktu/serii

Nikt bardziej niż Tekla nie jest zaskoczony odmianą losu. Wygrana w Lotka, zakochany mężczyzna, świetna praca. Towarzyszący jej od lat pech przepadł, a w jego miejsce pojawiło się wreszcie szczęście. Zdaniem Dominiki, jej kuzynki i przyjaciółki, nikt bardziej od niej nie zasłużył na tę zmianę. Niestety, tylko ona wydaje się być tego zdania. Wokół - jak grzyby po deszczu - zaczynają wyrastać zazdrośnicy, uważający, że Tekla zabiera szczęście innym ludziom. Zawistni sąsiedzi, zawistne koleżanki z pracy i szefowa, która wierzy, że Tekla poluje na jej stołek, próbując podstawić jej nogę, a to jeszcze nie koniec.
Tekla również zaczyna zauważać, że co jej los dopisze, to komu innemu zabierze, ale próba morderstwa? Czy to nie lekka przesada? Na szczęście, bo jakżeby inaczej, w jej życiu znów pojawia się komisarz Gawron…

Olga Rudnicka- znana autorka powieści sensacyjnych "Natalii 5", "Cichy wielbiciel", "Były sobie świnki trzy" i wielu, wielu innych. Miłośniczka zwierząt, natury i dobrego jedzenia. Kocha jazdę konną i dobrą książkę. Nigdy nie polubi kawy i hipokryzji. Zawsze będzie podążać za swoimi marzeniami.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Nieszczęście w szczęściu. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.