logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Niemiecki Repetytorium leksykalno-tematyczne  dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych Książka + CD MP3

Niemiecki Repetytorium leksykalno-tematyczne dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych Książka + CD MP3

Niemiecki Repetytorium leksykalno-tematyczne  dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych Książka + CD MP3
komponent: Książka + CD MP3
język: niemiecki
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9788377882153
rok wydania: 2013
stron: 222
oprawa: miękka
format: 16.5 x 23.5 cm
Niemiecki Repetytorium leksykalno-tematyczne  dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych Książka + CD MP3
34,90 zł oszczędzasz 5,23 zł (rabat 15%)
cena:29,67 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Niemiecki Repetytorium leksykalno-tematyczne to: 

  • nauka 2700 słów, wyrażeń i kolokacji,
  • 38 zagadnień uporządkowanych w 13 rozdziałach,
  • kilkadziesiąt interesujących tekstów pokazujących użycie słów w praktyce,
  • blisko 200 różnorodnych ćwiczeń z odpowiedziami,
  • współczesne, aktualne słownictwo i potoczne zwroty,
  • CD MP3 z ponad 2 godzinami nagrań - GRATIS! Nowoczesne Repetytorium leksykalno-tematyczne umożliwia poznanie lub przypomnienie sobie 2700 słów, wyrażeń i kolokacji na poziomie średnio zaawansowanym i zaawansowanym (B2-C1 wg klasyfikacji Rady Europy). 

Zestaw (książka + płyta CD MP3) adresowany jest do uczniów, samouków oraz wszystkich, którzy chcą poszerzyć zasób niemieckiego słownictwa oraz przypomnieć sobie i skutecznie utrwalić znajomość zwrotów przydatnych w pracy i w życiu codziennym. Opracowany został również z myślą o uczniach szkół średnich, studentach i osobach przygotowujących się do egzaminów na poziomach B2-C1. Repetytorium może być pomocne nauczycielom, można je wykorzystać w trakcie pracy z uczniami podczas lekcji lub korepetycji. 

Podręcznik obejmuje 38 zagadnień usystematyzowanych w 13 rozdziałach tematycznych. W każdym podrozdziale znajdują się: wprowadzenie do tematu, tekst z zadaniami, słownictwo występujące w tekście oraz słownictwo dodatkowe wraz z tłumaczeniem, a także różnorodne ćwiczenia utrwalające. 

13 rozdziałów oraz ponad 60 tekstów obejmują najważniejsze zagadnienia niezbędne na co dzień i w trakcie egzaminów. Blisko 200 różnorodnych ćwiczeń (m.in. pytania typu prawda/fałsz, łączenie w pary, uzupełnianie luk w tekście, kategoryzowanie słówek) sprawi, że szybko opanujesz słownictwo, a także sprawdzisz swoją wiedzę. Na końcu podręcznika znajduje się pełny klucz odpowiedzi. 

Płyta CD MP3 jest doskonałym uzupełnieniem nauki z podręcznikiem. Zawiera ponad 130 min wysokiej jakości nagrań w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Jest szczególnie pomocna w nauce prawidłowej wymowy oraz w kształceniu umiejętności rozumienia ze słuchu. 

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Niemiecki Repetytorium leksykalno-tematyczne dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Niemiecki Repetytorium leksykalno-tematyczne dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych: