logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Niderlandzki. Krok dalej Książka + 3 x Audio CD

Niderlandzki. Krok dalej Książka + 3 x Audio CD

Niderlandzki. Krok dalej Książka + 3 x Audio CD
komponent: Książka + 3 x Audio CD
język: niderlandzki
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Multimedia
ISBN / EAN: 9788360415801
rok wydania: 2015
stron: 160
oprawa: miękka
format: 13.5 x 19 cm
Niderlandzki. Krok dalej Książka + 3 x Audio CD
Produkt niedostępny.
Tytuł niedostępny, nakład wyczerpany

Opis produktu/serii

Niderlandzki Krok dalej to rozbudowany kurs dla osób znających podstawy języka niderlandzkiego i chcących utrwalić poznane kiedyś słownictwo i gramatykę. Kurs uczy języka na poziomach A2-B1.

Krok dalej poszerza znajomość języka niderlandzkiego, rozbudowuje zasób słownictwa, utrwala gramatykę oraz doskonali umiejętność konwersacji na poziomie początkującym i średnio zaawansowanym. W skład kursu wchodzi Podręcznik (158 strony) i zestaw 3 płyt Audio CD, obejmujących łącznie aż 232 minut nagrań native speakerów.

Podręcznik zbudowany jest z: części gramatycznej, leksykalnej (18 rozbudowanych lekcji) oraz części poświęconej czasom przeszłym i ich formom nieregularnym.

W minirepetytorium gramatycznym przystępnie wyjaśniono najważniejsze zagadnienia m.in.: podział czasowników (mocne, słabe, pomocnicze, rozdzielne, nierozdzielne złożone, zwrotne itd.), czasy, odmianę rzeczownika przez przypadki, tryb rozkazujący, stronę bierną, spójniki, zaimki, przyimki i liczebniki. Po każdej części znajdują się sprawdzające przyswojony materiał ćwiczenia oraz rozwiązania.

Część leksykalna obejmuje naukę użytecznego słownictwa i praktycznych zwrotów, najważniejszych słów pomocnych przy codziennych rozmowach. W 18 lekcjach omówiono tematy związane z: zawieraniem znajomości, edukacją, pracą, jedzeniem, wynajęciem mieszkania, czasem wolnym, podróżami. Dołączono także praktyczne wskazówki np. jak nie stresować Holendrów, jak oszczędzać pieniądze podczas rozmowy telefonicznej oraz ciekawostki dot. Holandii takie, jak: co to jest tulipanowa gorączka, jak Holendrzy spędzają wakacje oraz jakie uprawiają sporty.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Niderlandzki. Krok dalej Książka + 3 x Audio CD. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Mariusz
 ·  ponad pięć lat temu
Co nam po kursie audio gdy nie mamy podparcia w podręczniku? Bardzo dużo pracy włożono w ścieżkę dźwiękowa, niestety książeczka to nieporozumienie.
Idealnym wyjściem są dialogi/słówka które możemy przeczytać w podręczniku opierając się na wymowie puszczonej z płyty CD.
Tutaj tego niestety brak. Cena wg mnie jest za duża jak na tego typu kurs...