logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Niderlandzki dla średnio zaawansowanych

Niderlandzki dla średnio zaawansowanych

Niderlandzki dla średnio zaawansowanych
język: niderlandzki
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Samouczki
ISBN / EAN: 9788377881064
oprawa: miękka
stron: 200
rok wydania: 2012
format: 16.5 x 23.5 cm
Niderlandzki dla średnio zaawansowanych
Produkt niedostępny.
Tytuł niedostępny, nakład wyczerpany

Opis produktu/serii

NIDERLANDZKI dla średnio zaawansowanych to kurs, z którym:
- aktywnie uczysz się języka
- poznajesz niezbędne słownictwo
- trenujesz znajomość gramatyki
- rozwiązujesz różnorodne ćwiczenia
- doskonalisz rozumienie ze słuchu
- uczysz się konstruować wypowiedzi pisemne

Kurs przeznaczony jest dla tych, którzy opanowali podstawy języka niderlandzkiego i chcą kontynuować naukę na poziomie średnio zaawansowanym (A2-B1).
Książka (200 stron) opiera się na unikalnej metodzie zintegrowanej nauki. Dzięki niej szybko i skutecznie opanujesz wszystkie kompetencje językowe. Kurs pozwoli ci jednocześnie doskonalić praktyczną znajomość języka, poszerzać zasób słownictwa, rozwijać umiejętności rozumienia tekstów pisanych, rozumienia ze słuchu i samodzielnego komponowania wypowiedzi pisemnych.

W 14 rozdziałach tematycznych znajdziesz: krótkie teksty, gramatykę w pigułce, dialogi sytuacyjne, porcję słówek, liczne ćwiczenia leksykalne i gramatyczne, a także interesujące informacje o kulturze Holandii. Dla ułatwienia nauki samoukom, na końcu każdego rozdziału umieszczono praktyczny słowniczek. Książkę zamyka rozdział podsumowujący z 14 tekstami, poświęcony w szczególności zadaniom na rozumienie tekstu czytanego i rozumienie ze słuchu.

Dodatkowo dołączono do kursu CD Audio, która zawiera nagrania w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Znajdują się na niej teksty otwierające każdy z rozdziałów oraz ciekawostki na temat Holandii oraz wszystkie teksty z rozdziału podsumowującego. Słuchanie nagrań ułatwia naukę współczesnego języka niderlandzkiego, w tym jego potocznej odmiany i płynne komunikowanie się.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Niderlandzki dla średnio zaawansowanych. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Niderlandzki dla średnio zaawansowanych: