logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
My First English Words z płytą DVD

My First English Words z płytą DVD

My First English Words z płytą DVD
język: angielski
wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe PWN
etykiety: Dla dzieci
ISBN / EAN: 9788360199411
My First English Words z płytą DVD
Produkt niedostępny.
Tytuł niedostępny, nakład wyczerpany

Opis produktu/serii

- Filmy i animacje na DVD prezentują 10 fascynujących scen (m.in. bajki, wakacje, zwierzęta egzotyczne i na wsi), po których można wędrować, poznając nowe słówka. To ciekawa zabawa edukacyjna dla dzieci od 5. roku życia. Można je oglądać na telewizorach i komputerach wyposażonych w odtwarzacz płyt DVD.

- Książka do nauki i ćwiczeń zawiera krzyżówki, zadania znajdowania i przestawiania liter, kojarzenie obrazków z podpisem i wiele innych ciekawych ćwiczeń. Pozwala poznać i utrwalić 100 podstawowych słów angielskich. Dzieci w wieku 8-9 lat mogą korzystać z książki samodzielnie, młodsze będą potrzebowały wsparcia rodziców. Ilość stron: 44.

- Nagrania w formacie MP3 w filmach i animacjach wykonali lektorzy brytyjscy. Dzięki nim dziecko poznaje prawidłową wymowę i intonację angielską. Do słuchania na dowolnym odtwarzaczu plików MP3 lub na komputerze.

- 10 gier edukacyjnych do nauki poprzez zabawę, czyli to, co dzieci lubią najbardziej. Można z nich korzystać na komputerach wyposażonych w odtwarzacz płyt DVD.

Komentarze i opinie użytkowników