logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Mordercy. Angielski z Ernestem Hemingwayem.

Mordercy. Angielski z Ernestem Hemingwayem.

Mordercy. Angielski z Ernestem Hemingwayem.
język: angielski
autor: Ernest Hemingway Ilya Frank
wydawnictwo: NKB
etykiety: Słownictwo Lektury uproszczone (Readers) Lektura ze słownikiem
ISBN / EAN: 9788365537263
rok wydania: 2019
oprawa: miękka
format: 14.3x20.5cm
stron: 62
Mordercy. Angielski z Ernestem Hemingwayem.
21,90 zł oszczędzasz 10%
cena:19,71 zł
wysyłamy w 1-2 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni
PROMOCJA
Edgard promocja 30%
PROMOCJA

Opis produktu/serii

Jedno z najlepszych opowiadań Ernesta Hemingwaya w specjalnym przełożeniu według metody IFRANK, służącej do skutecznej nauki języków obcych. Do jadłodajni wkracza dwóch morderców. Chcą się tu zaczaić na Ole Andersona, na którego mają zlecenie. W związku z tym muszą opanować bar, związać załogę i czekać na swoją ofiarę. Co czuje były bokser Ole Anderson w ostatnie chwile swojego życia i dlaczego nie chcę siebie ratować? Krótkie i zwięzłe opowiadanie w charakterystycznym hemingwayskim stylu.

Opis serii: Książki z serii Metoda Edukacyjnego Czytania Ilyi Franka służą do nauki języka angielskiego przy okazji czytania ciekawych książek w języku oryginalnym z wplecionym dosłownym polskim tłumaczeniem. Metoda według której są przygotowane książki polega na specjalnej adaptacji treści w taki sposób że cała zawartość książki jest podzielona na akapity. Najpierw czytamy akapit, z wplecionym polskim tłumaczeniem i niektórymi gramatycznymi i fonetycznymi wyjaśnieniami. Następnie ten sam akapit czytamy już bez tłumaczenia, w oryginalnym języku, czyli "płyniemy bez asekuracji". Właśnie wtedy nasz mózg przyzwyczaja się do rozumienia języka obcego. Całość jest na tyle spójna, że odbiorca ma poczucie czytania książki w oryginale i przyswaja język, znajdując się w naturalnym stanie rozluźnienia i zaciekawienia treścią. U podstaw Metody leżą między innymi założenia Sugestopedii dr. G Łozanowa, a także prace Jego następców i samodzielnych lingwistów, A.Leontieva, G. Kitajgorodskiej. Seria zawiera dzieła klasyków literatury brytyjskiej i amerykańskiej i w ten sposób przybliża czytelnikowi specyfikę anglojęzycznej kultury. Język oryginału nie jest w żaden sposób uproszczony ani skrócony.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Mordercy. Angielski z Ernestem Hemingwayem.. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Mordercy. Angielski z Ernestem Hemingwayem.: