logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Mision N podręcznik

Mision N

Podręcznik

Mision N podręcznik
komponent: Podręcznik
język: hiszpański
wydawnictwo: Nowela
autor: Cristina Herrero Fernandez Eija Horvath Faller Maria Pisonero Blanco
etykiety: Podręczniki Przedszkola i zerówki
ISBN / EAN: 9788416108749
rok wydania: 2017
oprawa: miękka
format: 21.0x28.0cm
stron: 76
Mision N podręcznik
93,50 zł oszczędzasz 9,35 zł (rabat 10%)
cena:84,15 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

MISION N to podręcznik przeznaczony dla dzieci do lat sześciu, które rozpoczynają naukę hiszpańskiego jako języka obcego poprzez przygody z robocikiem N.

Rodzina tego małego kosmity wysyła go na Ziemię, aby mógł ją poznać. N ląduje w ogrodzie hiszpańskiej dziewczynki, Mili, która wraz ze swoimi przyjaciółmi i rodziną będzie uczyć małego przybysza z Kosmosu języka i kultury hiszpańskiej.

MISION N to więcej niż podręcznik do nauki hiszpańskiego: to przygoda, w której dzieci będą uczyć się języka i kultury w sposób zabawny i sensoryczny.

Zadania w książce uwzględniają rozwój zdolności poznawczych, podniesienie poziomu rozwojowego i psychomotorycznego uczniów.

MISION N prezentuje nowe podejście nauki oparte na zdolnościach poznawczych i psychomotorycznych oraz uczy języka obcego w sposób zintegrowany.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Mision N podręcznik. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity