logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo

Matura Flashcards - wydanie uaktualnione (2012)

Matura Flashcards - wydanie uaktualnione (2012)
język: angielski
wydawnictwo: Longman - Pearson Education
autor: Barbara Czarnecka-Cicha
etykiety: Matura
ISBN / EAN: 9788376003689
Matura Flashcards - wydanie uaktualnione (2012)
cena:61,90 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Nowe wydanie pakietu Matura Flashcards stanowi idealną pomoc w przygotowaniu uczniów do zadań opartych na materiale wizualnym, obowiązujących od 2012 roku na maturze ustnej z języka angielskiego.
 

Pakiet składa się z 15 kolorowych, dwustronnych kart formatu A4, 32-stronicowej broszury i CD-ROM-u, na którym zamieszczono zdjęcia z kart.
 

Karty korespondują z 15 tematami maturalnymi, dzięki czemu uczniowie mogą aktywnie wykorzystać i utrwalić słownictwo sprawdzane na maturze.
 

Fotografie z frontu kart pomagają przygotować maturzystów do zadania 2 (opis ilustracji i odpowiedzina trzy pytania), natomiast materiał wizualny na odwrocie jest podstawą do zadania 3 (wypowiedź na podstawie materiału stymulującego i odpowiedzi na dwa z czterech pytań)
 

Broszura zawiera propozycje ćwiczeń z wykorzystaniem kart, przydatne na maturze ustnej wyrażenia, pytania do zadań, przykładowy opis zdjęcia, modelową wypowiedź na podstawie materiału stymulującego oraz kluczowe słownictwo Survival English.

Klienci byli zainteresowani także...

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Matura Flashcards - wydanie uaktualnione (2012). Każdy komponent należy zamówić osobno.

Matura Flashcards - wydanie uaktualnione (2012):