logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Madame Bovary książka+CD

Madame Bovary książka+CD

Madame Bovary książka+CD
komponent: książka+CD
język: francuski
wydawnictwo: ELI
autor: Gustave Flaubert
etykiety: Lektury uproszczone (Readers) B2 Lectures ELI Seniors Lectures ELI Seniors-Niveau 4 (1800 mots)
ISBN / EAN: 9788853606631
stron: 144
wymiary: 14,8x21 cm
Madame Bovary książka+CD
29,90 zł oszczędzasz 2,99 zł (rabat 10%)
cena:26,91 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Madame Bovary to opowieść o młodej żonie wiejskiego lekarza rozczarowanej prozą życia codziennego i marzącej o idealnym w jej mniemaniu życiu jakie wiodą przedstawiciele arystokracji oraz książęta. Niespełnione marzenie o idealnej miłości oraz nuda spowodowana monotonią życia popychają Emmę w ramiona kolejnych kochanków i ostatecznie doprowadzają do tragedii...

Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Activités de pré-lecture zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki.
W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony.
Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja Activités de post-lecture podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania.
W końcowej części książki znajduje się sześciostronicowa sekcja  Grand angle prezentująca ciekawe informacje związane z życiem i twórczością Gustawa Flaubert, powstaniem książki Madame Bovary, oraz dodatkowymi informacjami dotyczącymi najważniejszych tendencji w XIX wiecznej myśli i literaturze.
Książkę zamyka sekcja Bilan sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Contenus zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.

Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.

Książka stanowi doskonałe narzędzie konsolidujące kompetencje i sprawności językowe i młodzieży obejmujące umiejętność czytania, rozumienia ze słuchu, pisania i mówienia.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Madame Bovary. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Madame Bovary: