logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
The Fancy Dress Competition The Fancy Dress Competition

The Fancy Dress Competition

The Fancy Dress Competition

The Fancy Dress Competition The Fancy Dress Competition
komponent: The Fancy Dress Competition
język: angielski
wydawnictwo: Macmillan
etykiety: Lektury uproszczone (Readers) Macmillan Readers Macmillan Children's Readers Level 2 Macmillan Children's Readers
ISBN / EAN: 9780230402027
The Fancy Dress Competition The Fancy Dress Competition
27,20 zł oszczędzasz 2,72 zł (rabat 10%)
cena:24,48 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Przygotowana specjalnie z myślą o najmłodszych czytelnikach seria uproszczonych tekstów do samodzielnego czytania teraz została poszerzona aż o 11 nowych tytułów. Ich treść dostosowano do czterech poziomów zaawansowania uczniów (od początkującego do średniozaawansowanego) w taki sposób, aby mogły z nich korzystać dzieci w wieku 6-12 lat. Tematyka serii to zarówno śmieszne opowiastki i legendy, jak i informacje o kulturze i obyczajach (np. świętowanie Nowego Roku). Do książek przygotowano również oddzielne płyty audio z nagraniami. Dzięki temu dzieci, czytając historyjki, mogą ich jednocześnie słuchać. Seria świetnie się sprawdza jako uzupełnienie kursów dla dzieci lub jako materiał na oddzielne zajęcia poświęcone czytaniu.

Każda książka zawiera słowniczek obrazkowy lub listę słów oraz dodatkowe ćwiczenia, które pomagają dzieciom w powtórce nowego materiału.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o The Fancy Dress Competition The Fancy Dress Competition. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity