logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
27,20 zł oszczędzasz 2,72 zł (rabat 10%)
cena:24,48 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Z jakich części garderoby składa się mundurek szkolny? Jaką odzież nosimy latem, a jakie zimą? Jak wyglądają tradycyjne ubiory japońskie, hiszpańskie czy szkockie? Wszystkie odpowiedzi i ciekawostki znajdują się w kolorowo ubranej książeczce z obrazkami.

Macmillan Children’s Readers to seria książeczek dla dzieci z uproszczonymi tekstami do samodzielnego czytania. Czytanki stanowią połączenie ciekawych komiksów, bajek i opowiadań z dziedziny geografii, historii, kultury i życia codziennego. Wspomagają najmłodszych w rozwijaniu umiejętności czytania, opanowaniu słownictwa oraz budują ich pewność siebie z zakresu komunikowania się w języku angielskim.

Seria zapewnia dzieciom nie tylko poznanie nowych struktur gramatycznych i słownictwa, poszerza także ich wiedzę z zakresu innych przedmiotów. Świetnie sprawdza się jako uzupełnienie kursów dla dzieci lub jako materiał na oddzielne zajęcia poświęcone czytaniu.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Clothes We Wear. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity