logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Liars

Liars

Liars
kategoria: Fiction, Novels
autor: Sarah Manguso
wydawnictwo: Pan Macmillan
ISBN / EAN: 9781529062762
język: angielski
data wydania:
Uwaga,
książka nie została jeszcze wydana.


Planowana data wydania to 22/08/2024
(za 41 dni)
oprawa: twarda
wymiary: 13 x 19.7 x 0 cm
stron: 272
Liars
118,80 zł oszczędzasz 5,94 zł (rabat 5%)
cena:112,86 zł
zapowiedź
Możliwość dodania tytułu do koszyka pojawi się około tygodnia przed planowanym terminem wydania.
Dodaj do przechowalni
najniższa cena z 30 dni: 100,04 zł

Opis produktu/serii

A searing and coruscating novel about marriage, and how it makes liars out of us all, for fans of Jenny Offill's Dept of Speculation, Elena Ferrante's Days of Abandonment, and Claire Messud's The Woman Upstairs.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Liars. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.