logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
Leczenie odżywianiem Cukrzyca typu 2

Leczenie odżywianiem Cukrzyca typu 2

Kimberly A. Tessmer

Leczenie odżywianiem Cukrzyca typu 2
autor: Kimberly A. Tessmer
wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece
ISBN / EAN: 9788367069991
Rok wydania: 2022
Stron: 216
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
Leczenie odżywianiem Cukrzyca typu 2
Produkt niedostępny.
książki po polsku

Opis produktu/serii

Jeden z najbardziej rzetelnych i najpraktyczniejszych poradników o cukrzycy typu 2. Kompletny poradnik, który każdy diabetyk i jego bliscy powinni posiadać w swojej biblioteczce. Zawarte w nim informacje są niezbędne, by zrozumieć istotę cukrzycy typu 2 i poprawić jakość życia. To trzecia książka z serii Leczenie odżywianiem napisana przez dietetyczkę i specjalistkę od spraw żywienia Kimberly Tessmer. W poradniku znajdują się: najnowsze doniesienia medyczne dotyczące choroby oraz uproszczone ich omówienie, opisy interaktywnych narzędzi, które pozwalają nauczyć się kontrolować poziom cukru we krwi, by poczuć przypływ energii i wzmocnić organizm, przewodnik po zakupach oraz optymalny jadłospis diabetyka z łatwymi do planowania posiłkami, które pomogą rozpocząć życie bez objawów cukrzycy.
Książka wskazuje 10 produktów, których należy unikać, oraz 10 produktów, które należy włączyć do diety cukrzyka, by poczuć się lepiej. Zawiera informacje dotyczące m.in. insulinoodporności, stanu przedcukrzycowego, różnic pomiędzy cukrzycą typu 1 a cukrzycą typu 2, cukrzycy ciężarnych, badań A1C, komplikacji związanych z chorobą, niezbędnych do wykonania badań i metod leczenia.

Kimberly A. Tessmer, inne książki tego autora…

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Leczenie odżywianiem Cukrzyca typu 2. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.