logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
logo
Le Fantôme de l’Opéra Książka + audio mp3

Le Fantôme de l’Opéra Książka + audio mp3

Le Fantôme de l’Opéra Książka + audio mp3
komponent: Książka + audio mp3
język: francuski
wydawnictwo: ELI
autor: Marie-Claude Chastant Gaston Leroux
poziom językowy: B1
etykiety: Lektury uproszczone (Readers) Lectures ELI Juniors
ISBN / EAN: 9788853607843
stron: 80
Le Fantôme de l’Opéra Książka + audio mp3
25,90 zł oszczędzasz 2,59 zł (rabat 10%)
cena:23,31 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

W Operze Paryskiej dzieją się dziwne rzeczy za przyczyną tajemniczego upiora... Pojawia się on i znika wedle własnego uznania i wydaje się mieć pod kontrolą cały gmach: dziwne pułapki, tajemnicze lustra i spadające żyrandole sieją postrach wśród pracowników i publiczności. Upiór żyje w podziemiach tej świątyni muzyki, wydaje się być równocześnie potworem i aniołem: jest delikatny i bezwzględny, kocha i nienawidzi... 
Nawiązując do miejskich legend Gaston Leroux tworzy barwną i pasjonującą a czasem także zabawną historię z pogranicza opowieści grozy, kryminału i romansu. 

Zakres leksykalny:
Théâtre
Danse
Opéra
Carnaval

Zakres gramatyczny:
Le gérondif
Les pronoms relatifs
Les adjectifs possessifs 
Le passe composé
La phrase hypothétique 2e degré

Struktura:
Prezentowana historia podzielona jest na rozdziały oraz poprzedzona ilustrowaną prezentacją bohaterów opowieści i dwustronicową sekcją Activités de pré-lecture zawierającą ćwiczenia wprowadzające czytelnika w tekst książki pod kątem słownictwa i gramatyki. 
W lepszym rozumieniu tekstu pomagają glosariusze z tłumaczeniami wybranych słówek umieszczone w dolnej części każdej strony. 
Po każdym rozdziale następuje dwustronicowa sekcja Activités de post-lecture podsumowująca rozdział pod kątem treści prezentowanej historii, a także gramatyki, słownictwa i poznanych form językowych, a ponadto wspomagająca rozwój umiejętności czytania ze zrozumieniem i skutecznego zapamiętywania. 
W końcowej części książki znajduje się czterostronicowa sekcja Gros Plan prezentująca ciekawe informacje związane z cywilizacją i kulturą francuskojęzyczną. 
Książkę zamyka jednostronicowa sekcja Bilan sprawdzająca ogólny poziom zrozumienia i zapamiętania przeczytanej historii, oraz poznanych form językowych, a także sekcja Contenus zawierająca zwięzły opis zamierzeń dydaktycznych realizowanych w książce.

Materiał audio:
Materiał audio obejmuje nagranie całości tekstu w wykonaniu rodzimych użytkowników języka francuskiego.
Nagrania dostępne są online - do pobrania lub za pośrednictwem aplikacji.

Bogata szata graficzna (w tym ilustracje wykonane przez uznanych ilustratorów książek o światowej sławie) stanowi doskonały komentarz wizualny do przedstawionej historii i sprzyja lepszemu zrozumieniu słownictwa i wyrażeń znajdujących się w tekście.
 

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Le Fantôme de l’Opéra Książka + audio mp3. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.

Newsletter księgarni Bookcity