logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Language Practice for First

Language Practice for First

Language Practice for First
komponent: Książka ucznia (z kluczem) + kod online
język: angielski
wydawnictwo: Macmillan
autor: Michael Vince
etykiety: Gramatyka FCE Egzaminy Słownictwo Podręczniki
ISBN / EAN: 9780230463752
rok wydania: 2014
Language Practice for First
95,90 zł oszczędzasz 14,38 zł (rabat 15%)
cena:81,52 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opinia Bookcity

Absolutny must-have dla osób przygotowujących się do egzaminu B2 First (wcześniej FCE). Piąte wydanie autorstwa Michaela Vince'a cały czas na topie!

Książka w przejrzysty sposób przedstawia zagadnienia gramatyczne, czyli ćwiczenia poprzedzone teorią. Krok po kroku przechodzimy przez różnorodne ćwiczenia – od podkreślenia odpowiedniej formy czasownikowej, przez uzupełnienie luk, po złożone transformacje zdań. Po każdych czterech rozdziałach następuje krótkie podsumowanie przerobionego materiału.

Pozycja ta to nie tylko kwestie gramatyczne, ale również leksykalne. Ponad dwadzieścia rozdziałów poświęconych słownictwu, które przyda się każdemu z nas w każdej sytuacji. Tematyczny podział zasobu słów pomaga przejść przez ćwiczenia na słowotwórstwo, transformacje czy wybór najbardziej pasującego wyrazu w zdaniu.

Dodatkowy kod z dostępem online do ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych dołączony jest do każdej książki – kilka kroków i baza zadań jest jeszcze większa.

Idealny sposób nie tylko dla osób uczących się samemu, ale również do pracy w grupie z lektorem. Klucz odpowiedzi pomoże w zweryfikowaniu tego, czy dobrze wykonaliśmy zadania i wskaże, na których partiach materiału powinniśmy się bardziej skupić.

Polecamy!

Opis produktu/serii

Podręczniki z serii Language Practice to idealne połączenie publikacji do nauki gramatyki i zbioru ćwiczeń leksykalnych. Seria zawiera nowe edycje podręczników, które przygotowują do nowych wersji egzaminów Cambridge English: First (FCE) i Cambridge English: Advanced (CAE). Wersje te zostały wzbogacone o dostęp do platformy Macmillan Practice Online, na której uczeń znajdzie dodatkowe materiały do samodzielnej pracy, a nauczyciel dostęp do narzędzi umożliwiających monitorowanie postępów w nauce.

Warto wiedzieć:

  • Nowe wersje podręczników przygotowują uczniów do egzaminów Cambridge English: First (FCE) i Cambridge English: Advanced (CAE), które obowiązywać będą od 2015 r.
  • Language Practice First i Language Practice Advanced zawierają dostęp do platformy Macmillan Practice Online, na której zamieszczono dodatkowe materiały do samodzielnej pracy.
  • Podręczniki na poziomie Elementary i Intermediate zawierają CD-ROM z dodatkowymi ćwiczeniami utrwalającymi.
  • Każda z części przedstawia zagadnienia gramatyczne w klarowny i poparty przykładami sposób.
  • Słownictwo pogrupowane jest według tematów i rozwija przede wszystkim związki wyrazowe, wyrażenia czasownikowe i kolokacje.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Language Practice for First. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Language Practice for First: