logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Language Practice for Advanced

Language Practice for Advanced

Language Practice for Advanced
komponent: Książka ucznia (z kluczem) + kod online
język: angielski
wydawnictwo: Macmillan
autor: Michael Vince
etykiety: Gramatyka CAE Egzaminy Słownictwo Podręczniki
ISBN / EAN: 9780230463813
rok wydania: 2014
Language Practice for Advanced
95,90 zł oszczędzasz 14,38 zł (rabat 15%)
cena:81,52 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opinia Bookcity

Language Practice for Advanced to absolutny must-have dla osób przygotowujących się do egzaminu C1 Advanced (CAE) lub C2 Proficiency (CPE).

Książka w dwudziestu trzech rozdziałach przedstawia zagadnienia gramatyczne z uwzględnieniem tematów, których znajomość jest potrzebna na wyższym poziomie nauki języka angielskiego (np. inwersja czy tryb łączący). Po przejrzystych wyjaśnieniach przechodzimy do różnorodnych ćwiczeń – od podkreślenia odpowiedniej formy czasownikowej, przez uzupełnienie luk, po złożone transformacje zdań. Po kilku rozdziałach następuje podsumowanie przerobionego materiału – rodziałów powtórkowych jest sześć. Część gramatyczną kończy kilka stron dodatkowych ćwiczeń, obejmujących cały materiał.

Druga część książki to dwadzieścia rozdziałów poświęconych słownictwu. Tematyczny podział zasobu słów pomaga w wyborze zakresu słownictwa, którym jesteśmy akurat najbardziej zainteresowani oraz w utrwaleniu materiału. Znajdziemy tu wzorowane na zadaniach egzaminacyjnych ćwiczenia na słowotwórstwo, transformacje, wybór najbardziej pasującego wyrazu w zdaniu, i wiele innych.

W części Words and phrases umieszczono ćwiczenia oparte na wybranych elementach językowych, np. wyrażenia z konkretnym czasownikiem lub przyimkiem, słowa z określonym przedrostkiem czy przyrostkiem, idiomy, i wiele innych.

Do książki dołączony jest kod z dostępem online do dodatkowych ćwiczeń gramatycznych i leksykalnych – kilka kroków i baza zadań jest jeszcze większa.

Language Practice for Advanced to idealna pozycja nie tylko dla osób uczących się samodzielnie, ale również do pracy w grupie z lektorem. Klucz odpowiedzi pomoże w zweryfikowaniu odpowiedzi do zadań i wskaże, na których partiach materiału powinniśmy się bardziej skupić.

Polecamy!

Opis produktu/serii

Podręczniki z serii Language Practice to idealne połączenie publikacji do nauki gramatyki i zbioru ćwiczeń leksykalnych. Seria zawiera nowe edycje podręczników, które przygotowują do nowych wersji egzaminów Cambridge English: First (FCE) i Cambridge English: Advanced (CAE). Wersje te zostały wzbogacone o dostęp do platformy Macmillan Practice Online, na której uczeń znajdzie dodatkowe materiały do samodzielnej pracy, a nauczyciel dostęp do narzędzi umożliwiających monitorowanie postępów w nauce.

Warto wiedzieć:

  • Nowe wersje podręczników przygotowują uczniów do egzaminów Cambridge English: First (FCE) i Cambridge English: Advanced (CAE), które obowiązywać będą od 2015 r.
  • Language Practice First i Language Practice Advanced zawierają dostęp do platformy Macmillan Practice Online, na której zamieszczono dodatkowe materiały do samodzielnej pracy.
  • Podręczniki na poziomie Elementary i Intermediate zawierają CD-ROM z dodatkowymi ćwiczeniami utrwalającymi.
  • Każda z części przedstawia zagadnienia gramatyczne w klarowny i poparty przykładami sposób.
  • Słownictwo pogrupowane jest według tematów i rozwija przede wszystkim związki wyrazowe, wyrażenia czasownikowe i kolokacje.

Komentarze i opinie użytkowników

uczennica
 ·  ponad trzy lata temu
Polecam tę książkę, dużo słownictwa, ćwiczeń i gramatyki. Wszystko na bardzo wysokim poziomie. Jedyną wadą jest to, że tuż po zakupieniu znalazłam starszą wersję pdf do bezpłatnego pobrania i trochę żałuję wydanych pieniędzy. Jednak książka jest warta swojej ceny.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Language Practice for Advanced. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Language Practice for Advanced: