logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
La fugue de Bach Livre + CD audio

La fugue de Bach Livre + CD audio

La fugue de Bach Livre + CD audio
komponent: Livre + CD audio
język: francuski
wydawnictwo: CIDEB
autor: S. Longo
poziom językowy: B1
etykiety: Lektury uproszczone (Readers)
ISBN / EAN: 9788853001191
La fugue de Bach Livre + CD audio
31,90 zł oszczędzasz 1,59 zł (rabat 5%)
cena:30,31 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

...Kurtyna unosi się i zszokowana publiczność odkrywa, że prima balerina zniknęła! Ktoś odnajduje jej martwe ciało i anonimowo informuje policję, że tancerka została zamordowana. Czy komisarz Morand rozwiąże tę zagadkę?

Lire et s’entrainer to czteropoziomowa seria lektur językowych. Stanowią one kompleksowe narzędzie do poszerzania kompetencji językowych przeznaczone dla nastolatków i dorosłych, stymulujące naukę dzięki interesującemu i atrakcyjnemu doborowi tematów i tekstów. Wśród tytułów można znaleźć zarówno teksty oryginalne, jak i odpowiednio uproszczone językowo pozycje należące do klasyki literatury francuskiej. Poziom trudności składni i leksyki został opracowany na podstawie Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego i dostosowany do wieku czytelnika.

Dodatkowe cechy serii to:
- zrozumiałe i jasne objaśnienia gramatyczne;
- wielka różnorodność ćwiczeń: rozumienie ze słuchu, testy gramatyczne, zadania konsolidacyjne i powtórzeniowe, w tym ćwiczenia w formule DELF;
- objaśnienia znaczeń trudnych słów w przypisach;
- nawiązania do aktualnych i powszechnych problemów świata, prezentacja tła historyczno-kulturowego i interdyscyplinarne dossier;
- projekty internetowe;
- informacja o autorze;
- nagranie tekstu na płycie CD;
- test końcowy, sprawdzający stopień zrozumienia.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o La fugue de Bach Livre + CD audio. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity