logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Król Złotej Rzeki Angielski z Johnem Ruskinym

Król Złotej Rzeki Angielski z Johnem Ruskinym

Król Złotej Rzeki Angielski z Johnem Ruskinym
język: angielski
wydawnictwo: NKB
autor: John Ruskin Ilya Frank
etykiety: Słownictwo Lektury uproszczone (Readers) Lektura ze słownikiem
ISBN / EAN: 9788365537492
rok wydania: 2019
oprawa: miękka
format: 14.5x20.5cm
stron: 130
Król Złotej Rzeki Angielski z Johnem Ruskinym
44,90 zł oszczędzasz 4,49 zł (rabat 10%)
cena:40,41 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Czytamy w oryginale ! Światowa literatura w wersji dwujęzycznej. Według Metody Edukacyjnego Czytania Ilyi Franka. Ucz się angielskiego czytając ciekawe książki!

Dużo Anglików dorastało z tą wspaniałą bajką, napisaną w 1841 roku przez Johna Ruskina o pięknej górzystej Styrii w Austrii. W tradycyjny sposób przedstawia trzech braci, najstarszych jako bezbożnych i samolubnych i najmłodszego Glucka o czystym sercu. Tak naprawdę Gluck oznacza „szczęście” , „good luck” ,”G ‚Luck!” Któregoś dnia Gluck, wbrew rozkazom braci, pozwala wejść przemokniętemu nieznajomemu do domu, aby się rozgrzać. W rzeczywistości nieznajomy okazuje się być wielkim wiatrem, który wprowadza olbrzymie zmiany w życiu nie tylko braci, ale całej doliny.

Książka jest wypełniona mnóstwem lekcji życiowych. Ruskin ma niezwykły nacisk na miłosierdzie chrześcijańskie, hojność, miłość do piękna przyrody. Rzeczywiście, głównym „przesłaniem” opowieści jest to, że natura jest tym, co warto cenić bardziej, niż złoto.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Król Złotej Rzeki Angielski z Johnem Ruskinym. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity