logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Koreański w obrazkach Książka

Koreański w obrazkach Książka

Koreański w obrazkach Książka
komponent: Książka
język: koreański
wydawnictwo: Edgard
autor: Choi Jeong In
etykiety: Gramatyka Słownictwo Samouczki
ISBN / EAN: 9788366053762
rok wydania: 2018
oprawa: miękka ze skrzydełkami
format: 16.5x23.5cm
stron: 200
Koreański w obrazkach Książka
44,90 zł oszczędzasz 6,73 zł (rabat 15%)
cena:38,17 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Nauka koreańskiego metodą wizualną!
Koreański w obrazkach. Słownik, rozmówki, gramatyka to innowacyjny kurs, w którym pojęcia objaśniane są przy pomocy ilustracji, co ułatwia zapamiętywanie słówek i zasad gramatycznych. Podręcznik skierowany jest do osób, które rozpoczynają naukę języka koreańskiego, a także tych, które chcą utrwalić podstawowe słownictwo.
Z kursem poznasz blisko 1000 najważniejszych słów i zwrotów w języku koreańskim wprowadzonych w formie słownika obrazkowego, a także wiele słów i pojęć charakterystycznych dla kultury i tradycji Korei.
W każdym rozdziale utrwalisz znajomość słownictwa w aktywnym słowniku obrazkowym i ćwiczeniach leksykalnych, poćwiczysz pisanie znaków, nauczysz się podstaw gramatyki w sekcji opatrzonej licznymi przykładami i opanujesz podstawy komunikacji dzięki aktywnym rozmówkom koreańskim.
Cały materiał poprzedza rozdział poświęcony wymowie w transkrypcji McCune’a-Reischauera, najbardziej powszechnej metodzie latynizacji języka koreańskiego na świecie.
Każdemu koreańskiemu słówku, zdaniom i dialogom prezentowanym w tej książce towarzyszy transkrypcja ułatwiająca naukę wymowy. Całość zamyka klucz umożliwiający sprawdzenie uzupełnionych ćwiczeń.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Koreański w obrazkach. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Koreański w obrazkach:

  • 9788366053762
    44,90 zł -15%
    38,17 zł