logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Kompass Neu 3 Nowa edycja Materiały ćwiczeniowe

Kompass Neu 3 Nowa edycja Materiały ćwiczeniowe

wyprzedaż
Kompass Neu 3 Nowa edycja Materiały ćwiczeniowe
komponent: Materiały ćwiczeniowe
język: niemiecki
wydawnictwo: Wydawnictwo Szkolne PWN
autor: Małgorzata Jezierska-Wiejak Agnieszka Sibiga Elżbieta Reymont
etykiety: Gimnazjum Podręczniki szkolne Gimnazjum - klasa 3
ISBN / EAN: 9788326225215
rok wydania: 2016
stan książki: Dobry, lekko wgnieciony górny róg książki
Kompass Neu 3 Nowa edycja Materiały ćwiczeniowe
Produkt z wyprzedaży
29,20 zł oszczędzasz 8,76 zł (rabat 30%)
cena:20,44 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.

Kompass neu Nowa edycja - przygotowuje gimnazjalistów do efektywnej komunikacji w języku niemieckim w różnych sytuacjach życia codziennego. Gwarantuje również przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego na poziomie podstawowym lub rozszerzonym. Proponowane testy do samooceny i zadania grupowe wspierają dodatkowo autonomię ucznia. Trzecia część kursu doprowadza uczniów do poziomu A2 Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Kompass Neu 3 Nowa edycja Materiały ćwiczeniowe. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity