logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Klejki - język japoński

Klejki - język japoński

Klejki - język japoński
język: japoński
wydawnictwo: Cztery Głowy
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9788361108979
Klejki - język japoński
14,99 zł oszczędzasz 2,25 zł (rabat 15%)
cena:12,74 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni
PROMOCJA
Macmillan Readers z rabatem 30%
PROMOCJA

Opis produktu/serii

Zestaw 96 naklejek, które pomogą Państwu szybko i bez wysiłku opanować słownictwo z najbliższego otoczenia. Wystarczy oznaczyć codziennie oglądane przedmioty, by nauczyć się ich japońskich nazw - zupełnie przy okazji...

Naklejki mają wymiary 70 mm × 24 mm, są zatem na tyle duże, aby umieszczone na nich słowa można było z łatwością odczytać. Jeżeli dany przedmiot jest zbyt mały lub nieporęczny, aby bezpośrednio nakleić na niego naklejkę, można zrobić to w jego sąsiedztwie - np. naklejkę ze słowem "długopis" umieścić w odpowiedniej przegródce piórnika lub na kubeczku z długopisami, a naklejkę ze słówkiem "chleb" - na pojemniku z chlebem.

Każda naklejka zawiera nazwę przedmiotu w języku japońskim (zapisaną hiraganą lub katakaną) oraz jej wymowę (w transkrypcji łacińskiej), a także nazwę przedmiotu w języku polskim.

Na naklejkach znajdują się nazwy podstawowych pomieszczeń w domu lub mieszkaniu, a także głównych obiektów i najczęściej używanych przedmiotów, które zazwyczaj w tych pomieszczeniach można znaleźć.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Klejki - język japoński. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Klejki - język japoński: