logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Kieszonkowiec angielski Let's Talk (9+) Gra karciana

Kieszonkowiec angielski Let's Talk (9+) Gra karciana

Kieszonkowiec angielski Let's Talk (9+) Gra karciana
komponent: Gra karciana
język: angielski
wydawnictwo: Edgard
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9788377886489
Kieszonkowiec angielski Let's Talk (9+) Gra karciana
18,00 zł oszczędzasz 2,70 zł (rabat 15%)
cena:15,30 zł
wysyłamy w 2-3 dni robocze
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

„Let’s Talk” to nietypowa gra karciana dla dorosłych, młodzieży i dzieci już od 9. roku życia. Gra zapewni nie tylko wiele chwil emocjonującej zabawy, lecz także umożliwi naukę gotowych zwrotów konwersacyjnych przydatnych w wielu codziennych sytuacjach w domu, w szkole i w sklepie, np. be up to something, fancy doing something, look around. Na kartach znajdziesz także przykładowe odpowiedzi i reakcje.

Kolorowa talia z 55 kart służy do gry w cztery edukacyjne gry towarzyskie:  memory, klapka, karuzelę i szachraja. Zasady każdej z gier opisane zostały w specjalnej instrukcji. Naukę ułatwia także słowniczek z tłumaczeniem angielskich zwrotów, które pojawiły się na kartach. W zapamiętywaniu pomogą kapitalne ilustracje Macieja Łazowskiego. Nad stroną merytoryczną czuwała Dorota Kondrat, nauczycielka języka angielskiego i twórczyni niestandardowych projektów edukacyjnych.

Wygodny format kart sprawia, że zmieszczą się w kieszeni i sprawdzą w każdych okolicznościach – w domu, w podróży czy w szkole.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Kieszonkowiec angielski Let's Talk (9+) Gra karciana. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Kieszonkowiec angielski. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Kieszonkowiec angielski Bitter Sweet (9+):

Kieszonkowiec angielski Let's Talk (9+):

Kieszonkowiec angielski Remember Forget (9+):