logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Keynote C1 Advanced podręcznik

Keynote C1 Advanced podręcznik

wyprzedaż
Keynote C1 Advanced podręcznik
komponent: Student's Book with DVD-ROM
język: angielski
wydawnictwo: National Geographic Learning Cengage Learning
autor: Paul Dummett Lewis Lansford Helen Stephenson
etykiety: Business English Podręczniki Szkoły językowe i uczelnie
ISBN / EAN: 9781305399150
stan książki: Grzbiet książki lekko zgięty
Keynote C1 Advanced podręcznik
Produkt z wyprzedaży
114,00 zł oszczędzasz 28,50 zł (rabat 25%)
cena:85,50 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży
PROMOCJA
Edgard promocja 30%
PROMOCJA

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Keynote to jedyny kurs do nauki języka angielskiego napisany z zastosowaniem najlepszych na świecie prezentacji TED Talks. Państwa studenci będą uczyć się angielskiego z fascynujących materiałów i jednocześnie zdobywać dodatkowe, ważne w ich przyszłej karierze, kompetencje (np. presentation skills). Praca z Keynote to dla lektora gwarancja skutecznej nauki języka i spełnienia oczekiwań nawet najbardziej wymagających studentów.

Jeśli chcesz, żeby Twoi studenci nabywali kompetencje językowe oraz zawodowe pracując z niezwykle inspirującymi TED Talks, wybierz Keynote.