logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Keine Panik! Begleitheft zum Hoerspiel

Keine Panik! Begleitheft zum Hoerspiel

wyprzedaż
Keine Panik! Begleitheft zum Hoerspiel
komponent: Begleitheft zum Hoerspiel
język: niemiecki
wydawnictwo: Langenscheidt
autor: Angelika Raths
etykiety: Dla nauczycieli przecena
ISBN / EAN: 9783468498152
Keine Panik! Begleitheft zum Hoerspiel
Produkt z wyprzedaży
66,90 zł oszczędzasz 33,45 zł (rabat 50%)
cena:33,45 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Produkt z wyprzedaży

Produkt z wyprzedaży

Na wyprzedaży oferujemy zazwyczaj pojedyncze egzemplarze towaru i nie ma możliwości zwiększenia dostępnej ilości. Wszystkie wady produktu staramy się dokładnie opisać, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt email ksiegarnia@bookcity.pl w celu uzyskania dokładniejszych informacji. W przypadku zakupu tego samego towaru przez więcej niż jedną osobę obowiązuje kolejność zgłoszenia.

Opis produktu/serii

Uwaga, opis produktu może być niekomplety a w przypadku materiałów do nauki języka dotyczyć całej serii a nie tylko wyświetlanego komponentu. W razie wątpliwości prosimy o kontakt ksiegarnia@bookcity.pl.
Keine Panik! to pełne napięcia słuchowisko dla młodzieży. W krótkich odcinkach przedstawiona jest historia pewnego spotkania, którego wynikiem jest wzajemne zauroczenie.

Stopień trudności 15-odcinkowego słuchowiska wzrasta od poziomu podstawowego do średnio trudnego. Jest to dodatkowe ćwiczenie sprawności słuchania, niezależnie od przerabianego podręcznika. Można zaproponować uczniom już po ok. 50 godzinach zajęć.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Keine Panik! Begleitheft zum Hoerspiel. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.

Newsletter księgarni Bookcity