logo
Menu
0Koszyk
Szukaj
logo
Kształty i figury Książeczka + 17 ilustrowanych kart

Kształty i figury Książeczka + 17 ilustrowanych kart

Kształty i figury Książeczka + 17 ilustrowanych kart
komponent: Książeczka + 17 ilustrowanych kart
język: angielski
wydawnictwo: Edgard
seria: Karty obrazkowe Angielski dla malucha Kapitan Nauka
poziom: Karty obrazkowe Angielski dla malucha. Kształty i figury
etykiety: Dla dzieci
ISBN / EAN: 9788377889091
rok wydania: 2017
wymiary: 11.0x11.0cm
Kształty i figury Książeczka + 17 ilustrowanych kart
15,00 zł oszczędzasz 2,25 zł (rabat 15%)
cena:12,75 zł
sprowadzamy pod zamówienie, ok. 1-2 tygodnie oczekiwania
Kupuję
Dodaj do przechowalni

poziomy Karty obrazkowe Angielski dla malucha

Opis produktu/serii

Zestaw do wczesnej nauki języka angielskiego dla dzieci od 2. roku życia

Zestaw Angielski dla malucha. Kształty i figury (poradnik + karty obrazkowe) uczy dzieci podstaw języka angielskiego w naturalny sposób, czyli podczas wspólnej zabawy z opiekunami.

Poradnik Angielski dla malucha zawiera listę wszystkich słówek z tłumaczeniami oraz propozycje zabaw z wykorzystaniem kart dołączonych do poradnika lub przedmiotów z najbliższego otoczenia malucha. Proste zadania rozwijają u dziecka umiejętność rozpoznawania kształtów i figur oraz sprzyjają zapamiętywaniu angielskich słówek. Na odwrocie książeczki znajdują się proste ćwiczenia dla dziecka z kolorowymi ilustracjami.

Integralną częścią książki są karty obrazkowe. W skład zestawu wchodzi 17 trwałych, dwustronnych kart z kolorowymi ilustracjami, które można wykorzystać do wczesnej nauki języka angielskiego w domu i w przedszkolu.

Wszystkie kolorowe rysunki kształtów i figur, takie jak: kółko, krzyżyk czy trójkąt, są podpisane po angielsku (awers). Na odwrocie karty (rewers) znajduje się powtórzony duży podpis, aby ułatwić dzieciom zapamiętywanie kształtu wyrazu, dzięki temu dzieci uczą się rozpoznawać słowo bez konieczności znajomości alfabetu (metoda nauki czytania globalnego inspirowana metodą Glenna Domana).

Nauka angielskich słówek w formie wspólnej zabawy z opiekunem wspomaga rozwój mowy u dzieci, a nagrania słówek w wykonaniu native speakerów (do pobrania na dole strony) dodatkowo utrwalają poprawne wzorce wymowy.

Seria Angielski dla malucha stanowi doskonałą pomocą dla opiekunów i nauczycieli języka angielskiego, którzy poszukują ciekawych i starannie opracowanych materiałów do zabaw wspierających rozwój umysłowy i językowy maluszków.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Kształty i figury Książeczka + 17 ilustrowanych kart. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom.

Newsletter księgarni Bookcity

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Karty obrazkowe Angielski dla malucha. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Kolory:

Kształty i figury:

Moje ciało poradnik:

Pierwsze słowa:

Zima:

Zwierzęta: