logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Kanji Kurs skutecznego zapamiętywania znaków japońskich

Kanji Kurs skutecznego zapamiętywania znaków japońskich

Kanji Kurs skutecznego zapamiętywania znaków japońskich
język: japoński
wydawnictwo: Nowela
autor: W. Heisig Marcin Sudara James
etykiety: Słownictwo
ISBN / EAN: 9788362008353
Kanji Kurs skutecznego zapamiętywania znaków japońskich
cena:60,50 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Kurs skutecznego zapamiętywania znaków japońskich.
Pierwsze wydanie w języku polskim wyjątkowo skutecznej metody opartej na wiedzy z zakresu psychologii nauczania, uwzględniającej mechanizmy funkcjonowania ludzkiej pamięci, wykorzystującej mnemotechniki.
2 200 znaków japońskich, w tym wszystkie znaki z listy znaków powszechnego użytku, utworzonej przez japońskie Ministerstwo Edukacji, Kultury, Sportu, Nauki i Technologii, włącznie z nowymi znakami dodanymi w roku 2010.
Książka uczy nie tylko, jak skutecznie zapamiętać znaki, ale także, jak uniknąć interferencji – mylenia podobnych do siebie znaków. Przystępna metoda przeznaczona jest dla osób z różnych grup wiekowych, niezależnie od wykształcenia. Skierowana zarówno do samouków, jak i studentów języka japońskiego na wyższych uczelniach.
Dostępny w sześciu językach (angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, węgierskim i holenderskim) kurs stał się już bestsellerem wśród japonistów, filologów i pasjonatów języka japońskiego na całym świecie.

Komentarze i opinie użytkowników

napisz recenzję

Napisz recenzję lub krótką opinię o Kanji Kurs skutecznego zapamiętywania znaków japońskich. Twoja ocena i nawet kilka słów będzie pomocne innym klientom. Jeśli napiszesz recenzję na przynajmniej 700 znaków weźmie ona udział w konkursie - do wygrania nawet 100 zł lub darmowa przesyłka.