logo
Menu
0
Koszyk
Szukaj
logo
Już czytam po angielsku The Wizard of Oz

Już czytam po angielsku The Wizard of Oz

Już czytam po angielsku The Wizard of Oz
język: angielski
wydawnictwo: Zielona Sowa
autor: Agnieszka Stefańczyk Karol Stefańczyk
etykiety: Dla dzieci Lektury uproszczone (Readers) Lektury dla dzieci
ISBN / EAN: 9788380738638
rok wydania: 2018
oprawa: miękka
format: 14.3x20.2
stron: 48
Już czytam po angielsku The Wizard of Oz
cena:10,00 zł
w magazynie, wysyłamy w 24h
Kupuję
Dodaj do przechowalni

Opis produktu/serii

Przenieś się do Krainy OZ! Mała Dorotka w magiczny sposób przenosi się do zielonej, pełnej kwiatów i słońca krainy. Mimo uroku tego miejsca, jedyne czego pragnie dziewczynka, to powrót do domu. W spełnieniu jej marzenia pomóc może Oz - wielki czarnoksiężnik, który rządzi całą krainą. Ubrana w Srebrne Trzewiki, Dorotka udaje się na spotkanie z czarodziejem. Po drodze spotyka Stracha na Wróble, Blaszanego Drwala i Tchórzliwego Lwa, którzy dołączają do wyprawy w nadziei, że wielki Oz wysłucha również ich marzeń.
Seria „Już czytam po angielsku” przeznaczona jest dla dzieci potrafiących czytać, które znają podstawy języka angielskiego i są gotowe do rozpoczęcia czytania prostych tekstów w tym języku. W każdej książce znajdują się dwa typy słowniczka: obrazkowy, w tekście, gdzie dziecko na bieżąco może sprawdzić, co znaczy dane słowo oraz słowny, na końcu książki. Dodatkowo na końcu książki znajdują się ćwiczenia. Seria wydawana jest pod opieką merytoryczną nauczyciela języka angielskiego.

Komponenty

Lista wszystkich komponentów dla tytułu Już czytam po angielsku The Wizard of Oz. Każdy komponent należy zamówić osobno.

Już czytam po angielsku The Wizard of Oz: